Genel Blog

Son Yaz canlı izle! Fox TV Son Yaz 8. yeni bölüm canlı izle! Son Yaz yeni bölümde neler olacak?

32

Son Yaz canlı izle! Fox TV Son Yaz 8. yeni bölüm canlı izle! Son Yaz yeni bölümde neler olacak?

Fox TV yeni dizisi Son Yaz canlı izle! Son Yaz konusu ve oyuncuları fazla beğenildi. Son Yaz 9. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Son Yaz yeni bölümde neler olacak? Son Yaz konusu ne? Son Yaz oyuncu kadrosunda kimler var?

SON YAZ CANLI İZLE!

SON YAZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Selim’in tanığının ölümünden kendini sorumluluk sahibi tutan Canan hala yaşadığı olayın etkisinden kurtulamamıştır. Selim Canan’ı avunma etmeye çalışsa da o da bu olaydan kötü etkilenmiştir. Akgün, Yağmur için endişelenirken kendi babasının ölüm haberini alır ve Selim’le beraber cenazeye bulunma üzere İstanbul‘a giderler. Akgün babasını affetmeyeceğini söylemiş olsa da ölümü onu fazla üzer. Ancak bu üzüntüsü yerini bir sürprize bırakacaktır. Cenaze dönüşü Selim hızla köstebeğin peşine düşerken Akgün ise Selim’e söylediği yalanların vicdan azabına dayanamaz ve temelli İstanbul’a dönmeye karar verir. Yağmur Akgün’ün bu kararını kabullenmek istemez.Akgün ise İstanbul’a dönmeden önce görülecek son hesabın peşine düştüğünde Selim’in köstebeğe hazırladığı tuzağa içten yol aldığından habersizdir.

SON YAZ 9. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Son Yaz 9. bölüm fragmanı hemen şimdi yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan bölümden daha sonra yayınlanması bekleniyor.

Son Yaz canlı izle! Fox TV Son Yaz 8. yeni bölüm canlı izle! Son Yaz yeni bölümde neler olacak?

SON YAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Latif’i öldürmek için sıkıştırılan Akgün, elini kana bulamamak için bir çıkış yolu ararken, Soner Akgün’ü Yağmur üzerinden korkutma eder. Selim ise her tarafta firari tanığı Latif’i aramaktadır. Akgün bu çıkışsızlık içinde bir yol bulmalıdır…İçinde bulunduğu zorlama haline daha fazla dayanamayan Akgün, kendisine daha önce annesi hakkında yalan söylemiş olan Selim’e patlar. Aralarında geçen tartışmada öğrendikleri Akgün’ü hiçtahmin etmediği bir yerden yakalar.Öte yanlamasına Canan ve Selim yaşadıkları ayrılık acısına rağmen tepede olan durmaya çalışsalar da iki taraf da yıkılmıştır. Canan’ın Selim’e kaçak tanığı Latif’le ilgili takviye etmesi acaba aralarını düzeltebilecek midir?

SON YAZ OYUNCULARI KİMLER?

Alperen Duymaz – Akgün

Ali Atay – Selim

Funda Eryiğit – Canan

Hafsanur Sancaktutan – Yağmur

Emre Karayel – Fatih

Sinan Tuzcu – Metin

Şebnem Dönmez – Serap

Arif Pişkin – Selçuk

Halil Babür – Soner

Sezer Koç – Emel

Yasemin Yazıcı – Naz

Erdem Şanlı – Kaan

Sarp İkiler – Arda

Nedim Soy Arman – Altay

Yunus Narin – Eray

Cengiz Okuyucu – Ahmet

Bir önceki yazımız olan Arka Sokaklar 579. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 578. yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.