Genel Blog

Son Yaz canlı izle! Fox TV Son Yaz yeni bölüm canlı izle! Son Yaz 6. yeni bölümde neler olacak?

28

Son Yaz canlı izle! Fox TV Son Yaz yeni bölüm canlı izle! Son Yaz 6. yeni bölümde neler olacak?

Fox TV’nin yeni dizisi bugün ekranlara geliyor. Son Yaz 7. birim fragmanı yayınlandı mı araştırılıyor. Peki, Son Yaz 6. bölümde neler olacak? Son Yaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son Yaz 7. birim fragmanı ne vakit çıkacak?

SON YAZ CANLI İZLE…

SON YAZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Canan, Akgün’ün gerçek kimliğini öğrenmiştir ve Selim’e çok kızgındır. Selim ve Akgün’ün gitmesini istek eden Canan, onlar gidene kadar çocuklarla beraber Emel’lere yerleşir. Selim, bir yana Canan’ın boşanmak için her yerde harekete geçmesi, öteki yandan yaptığı operasyonun başarısız olması yüzünden fazla gergindir. Selim başarısız operasyonu tersine döndürmek için dominant yaptığı uyuşturucunun peşine düşer, Akgün’ün de yardımını ister.Akgün ise Soner’in sıkıştırmasıyla Latif’in yerini öğrenmek ve Selim’in olanları ortaya çıkarmasını engellemek zorundadır. Yağmur, Akgün’ün kendisini öpmeye kalkmasını aklından çıkarmaya çalışırken bununla birlikte Akgün’den uzak durmaya çalışır.Ama Altay‘ın annesinin kararından sonra kötü etkilenip ortadan kaybolması onu, yeniden Akgün’le emrindeki yandan getirir.

Son Yaz yeni bölümüyle Cuma 20.00’de FOX’ta!

SON YAZ 7. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Son Yaz 7. bölüm fragmanı hemen şimdi yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan bölümden sonra yayınlanması bekleniyor.

SON YAZ 6. BIRIM FRAGMANI İZLE…

Son Yaz canlı izle! Fox TV Son Yaz yeni bölüm canlı izle! Son Yaz 6. yeni bölümde neler olacak?

SON YAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Akgün, Selim ve annesinin fotoğrafını görmüştür. Selim’e annesini tanıyıp tanımadığını sorduğunda Selim’in gerçekleri gizlemesi, Akgün’ün dünyasını başına yıkar. Akgün’ün öfkesi patlayacak yer ararken, Yağmur, Akgün’ün ani değişimini fark eder ve neler olduğunu öğrenmek ister. Yağmur’un Akgün’ün üstüne gitmesi ikisinin ilişkisini diğer bir noktaya taşıyacaktır.

Selim, keza çocuklarla hem de Canan’la arasını düzeltmektedir. Ailesini geri kazanmaya hiç olmadığı değin yakındır bundan böyle… Bu sırada Fatih, Yağmur’a, Selim’in onu tehdit ettiğini duyurur ve Yağmur, babasına annesine gerçeği söylemesi için bir talih verir. Selim, Canan’ı yeniden kaybetmeyi göze alamaz. Bu sırada ortaya meydana çıkan gerçek her şeyi başaşağı edecektir.

SON YAZ OYUNCULARI KİMLER?

Alperen Duymaz – Akgün

Ali Atay – Selim

Funda Eryiğit – Canan

Hafsanur Sancaktutan – Yağmur

Emre Karayel – Fatih

Sinan Tuzcu – Metin

Şebnem Dönmez – Serap

Arif Pişkin – Selçuk

Halil Babür – Soner

Sezer Koç – Emel

Yasemin Yazıcı – Naz

Erdem Şanlı – Kaan

Sarp İkiler – Arda

Nedim Soy Arman – Altay

Yunus Narin – Eray

Cengiz Okuyucu – Ahmet

Bir önceki yazımız olan Son Yaz dizisi nerede çekiliyor? Son Yaz hangi şehirde, hangi ilçede, hangi semtte çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? başlıklı makalemizde son yaz, son yaz dizisi çekim yapılan mekanlar ve son yaz dizisi hangi şehirde çekiliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.