Genel Blog

Son Yaz dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Son Yaz oyuncu kadrosu

30

Son Yaz dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Son Yaz oyuncu kadrosu

 

Son Yaz dizisi 1 Ocak 2021 tarihinde ekrana ilk bölümüyle gelmiştir. Yapımını O3 Medya, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Burak Arlıel’in oturduğu ve senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur’ın kaleme aldığı “Son Yaz”ın afişi yayınlandı. Dizinin başrolleri Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ile Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı afişin çekimleri Urla’da yapıldı. Çeşmealtı’nın ünlü Karantina Adası manzaralı iskelesinde gerçekleşen çekimler Ege’nin güzel havasını afişe taşıdı. Peki ama Son yaz dizisi oyuncuları kimdir?

Son Yaz dizisi oyuncuları kimdir? Son Yaz oyuncu kadrosu

Son Yaz dizisinin oyuncu kadrosunda Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Koç, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Cet Nedim Arman, Sarp İkiler, Cengiz Okuyucu gibi isimler yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Arka Sokaklar dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Arka Sokaklar oyuncu kadrosu başlıklı makalemizde akasya durağı dizi, furkan göksel ve trt çocuk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.