Genel Blog

Son Yaz Gökhan kimdir, gerçek adı ne? Olgun Toker kaç yaşında?

36

Son Yaz Gökhan kimdir, gerçek adı ne? Olgun Toker kaç yaşında?

Olgun Toker, Show Tv’de yayınlanan Arıza dizisinden daha sonra FOX TV’nin Son Yaz dizisine aktarma oldu. Arıza dizisinde Burak’ı canlandıran Olgun Toker, Fox Tv’nin sevilen dizisi Son Yaz’da Gökhan’ı canlandıracak. Peki lakin Son Yaz Gökhan kimdir, gerçek adı nedir, kaç yaşında?

Son Yaz Gökhan kimdir?

Son Yaz dizisinde Gökhan karakteri Akgün’ün ağabeyi olarak diziye dahil oluyor. Son Yaz dizisinde Gökhan karakterine Olgun Toker hayat veriyor. 

Olgun Toker kimdir, kaç yaşında?

Olgun Toker, 12 Mart 1986 tarihinde Mersin’de dünyaya geldi. Babası gemi kaptanı annesi ise konut hanımıdır. Marmara Üniversitesi arşivcilik bölümünü kazanarak İstanbul’a geldi. Fakat tiyatroya yöneldi.

Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı ve Mustafa Üstündağ’ın önerisiyle Müjdat Gezen Konservartuvarı’nın tiyatro bölümlerinden mezun oldu.

Ancak ana hayali defalarca çizer olmaktır. Sinemada oyunculuk deneyimini 2010 yılında Gizli Hayatlar filmiyle yaşadı.

Kurtuluş Son Durak, Hükümet Bayan ve Küçük Esnaf filmlerinde rol aldı.

Televizyona ilk olarak Son dizisiyle merhaba dedi. Karadyı, Itibar Meselesi, Benim Adım Gültepe dizileri sonrasında şöhreti Yaşam Şarkısı’nda canlandırdığı Mahir rolüyle elde etti.

2017 yılında Baki Barıştırma, 2020 yılında ise İzmir’in Kızları oyunlarında sahne aldı.

Televizyonda son olarak Arıza dizisinde rol bölge oyuncu, sinemada da son olarak Yol Arkadaşım 2 filminde rol aldı.

Olgun Toker bundan böyle Son Yaz dizisinde rol alıyor. 

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız 2. bölüm izle tek parça! Camdaki Kız son bölüm full izle! başlıklı makalemizde camdaki kız, camdaki kız 15 nisan 2021 ve camdaki kız 2. bölüm tek parça hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.