Genel Blog

Son Yaz neden yok, bitti mi, final mi yaptı? 7 Mayıs Son Yaz neden yayınlanmadı? Son Yaz yeni bölümde neler olacak?

120

Son Yaz neden yok, bitti mi, final mi yaptı? 7 Mayıs Son Yaz neden yayınlanmadı? Son Yaz yeni bölümde neler olacak?

Son Yaz izleyicileri bugün dizinin yeni bölümü yayınlanmayınca dizi neden yayınlanmadı, niçin değil merak ettiler. Dizinin devlete ait twitter hesabından yapılan açıklamaya kadar bu hafta dizinin yeni bölümü koronavirüs vakaları sebebiyle ekranlara gelmeyecek. Peki Son Yaz yeni bölüm ne vakit, saat kaçta? Son Yaz niçin yayınlanmadı? Son Yaz neden yok, bitti mi?

SON YAZ NE VAKIT, SAAT KAÇTA?

Son Yaz her hafta Cuma günü saat 20:00 ‘da Fox TV’de ekranlara geliyor. Fakat bu hafta koronavirüs vakaları nedeniyle yayınlanmayacak.

SON YAZ 7 MAYIS CUMA DEĞIL MU, NEDEN DEĞIL?

Son Yaz dizisi bu hafta koronavirüs vakaları nedeniyle yeni bölümü yayınlanmayacak. Dizinin resmi Twitter hesabından yapılan tanımlama şu şekilde:

“Sevgili #SonYaz Ailesi’ne duyurumuz var! Sağlıklı günlerde yine görüşürüz…”

“Sevgili Son Yaz Ailesi, Setimizde görülen koronavirüs vakaları sebebiyle, bu hafta ne eyvah ancak dizimizin yeni bölümünü sizlerle buluşturamayacağız. Sağlıklı günlerde yine görüşürüz!”

Son Yaz neden yok, bitti mi, final mi yaptı? 7 Mayıs Son Yaz neden yayınlanmadı? Son Yaz yeni bölümde neler olacak?

Buna tarafından koronavirüs vakaları sebebiyle dizinin yeni bölümü bugün yayınlanmayacak. Yeni bölüm haftaya Cuma günü ekranlara gelecek.

FOX TV 7 MAYIS CUMA YAYIN AKIŞI

19:00 – SELÇUK TEPELİ İLE FOX BELLI BAŞLI HABER

20:00 – BİR AŞK İKİ HAYAT

22:30 – SON YAZ

00:30 – SAVAŞÇI

SON YAZ BİTTİ Mİ, FİNAL Mİ YAPTI?

Son Yaz dizisinin yeni bölümü bugün koronavirüs nedeniyle yayınlanmayacak. Yani dizi bitmedi ya da final yapmadı. Dizinin yeni bölümleri haftaya yayınlanmaya devam edecek. Bu hafta koronavirüs dolayısıyla yeni bölümü yayınlanmayacak.

SON YAZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Akgün, Gökhan’ın abisi olmadığından şüphelenip, onu hastanelik edene dek dövdüğü için fazla pişmandır. Gökhan’ın onu katiyen affetmeyeceğini düşünür ve kendini affettirmek için Gökhan’ın el konulan arabasını geri almaya karar verir. Soner ve Eray da Akgün’e yardımcı olacaktır. bundan başka Yağmur, Gökhan’ı Akgün’le ilgili yumuşatmak için karşısına çıkar. Gökhan, Yağmur ve Akgün arasındaki bağın gücünü fark eder ve bundan hoşlanmaz. Gökhan’ın Akgün’ü yalnızlaştırmak için yapacağı hücum, Yağmur’un Akgün’le olan ilişkisini sorgulamasına yol açarken, Akgün de Gökhan’ın samimiyetini sorgulamaya başlayacaktır.

Selim, Fatih’i gözaltına almış olsa da Serap’ın tanıklığı Fatih’in tutuklanmasını zorlaştırır ama Selim’in hamleleri demin tükenmemiştir. Selim ve Canan, kimseye söylemeden ilişkilerini yaşamaya başlarlar. Selim, elde ettiği ikinci şansını mahvetmemeye kararlıdır.

Akgün’ün babası 12 yaşındaki doğum gününde tutuklandığı gün Akgün, bir daha doğum gününü kutlamamaya ant etmiştir. 21 yaşına girerken kendisini seneler daha sonra bir ailenin parçası gibi hisseden Akgün, hayatı ve seçimleriyle ilgili bir yol ayrımına kazanç. Yeni yaşında hayatın siyah ve beyazdan ibaret olmadığını anlayacak ve doğum gününü kendisini en mutlu hissettiği yerde kutlayacaktır.

Yoruma kapalı.