Genel Blog

SpeedRunner

15

SpeedRunner

Çoğu kullanıcı bilgisayarında bulunan bölümlere ve fazla sayıda klasöre varmak için Windows Explorer’ı kullanmayı seçim ederlerken, daha profesyonel kullanıcılar ise genellikle daha hızlı ve daha fazla özelliğe sahip uygulamaları tercih eder. SpeedRunner bu noktada Windows Explorer’a alternatif olarak kullanabileceğiniz başarılı bir yazılımdır.

SpeedRunner‘ın kullanıcı arayüzü hem yeni başlayan kullanıcılar hem de profesyonel kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Program belli başlı ekranı üzerinden genelde ulaşmak istediğiniz tüm araçlara ait küçük simgeler bulunmaktadır.

Eğer öbür dosya türleri üstünde çalışıyorsanız, bu noktada SpeedRunner’ı gerçekten fazla sevebilirsiniz. Çünkü kullanıcılar için sunulan farklı dosya formatları için kullanılan ayrı renk gruplandırma uygulaması doğrusu kullanışlı bir nitelik olarak dikkat çekiyor.

Eğer Windows Gezgini’ne alternatif olarak kullanabileceğiniz güvenilir ve hızlı bir programa ihtiyacınız varsa SpeedRunner‘ı mutlaka denemenizi öğüt ediyorum.

İndir

Bir önceki yazımız olan Synei System Utilities başlıklı makalemizde computer, faster ve optimize hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.