Genel Blog

SpeedyFox

48

SpeedyFox

Mozilla Firefox çabuk bir tarayıcı olmasına rağmen üstünde tuttuğu profil kayıtları nedeniyle bir zaman sonra yavaşlamaya başlar. Özellikle açılış esnasında umma süreniz artan bir şekilde artmaya başlar. Database’in parçalanmasından kaynaklanan bu problem günden güne işlemleri yavaşlatır. SpeedyFox yer imleriniz ve şifreleriniz gibi kişisel kayıtlarınıza zarar vermeden Mozilla Firefox tarayıcınızı hızlandırır.

Montaj gerektirmeyen bu bedava program ile tek tıklama ile Firefox tarayıcınızı 3 kat hızlandırabileceksiniz. Firefox’un kullandığı SQLITE databaseleri pek fazla ayarı kaydederken bir vakit sonradan şişmeye başlar. SpeedyFox bu verileri herhangi bir kayba sebep olmadan birleştirir. Tarayıcı kullanım sıklığınıza tarafından programı 1-2 haftada bir defa kullanabilirsiniz.

Son sürümüyle birlikte hızlandırma seçeneklerine Skype, Chrome ve Thunderbird’ü de ekleyen uygulamayı bu programların daha seri çalışması için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan Smart Math Calculator başlıklı makalemizde computer calculator download, download calculator ve math calculator hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.