Genel Blog

Star TV Akrep canlı izle! Akrep 10. yeni bölümde neler olacak? Akrep son bölümde neler oldu? Akrep 9. son bölüm full kesintisiz izle!

53

Star TV Akrep canlı izle! Akrep 10. yeni bölümde neler olacak? Akrep son bölümde neler oldu? Akrep 9. son bölüm full kesintisiz izle!

Akrep dizisi, her Perşembe saat 20:00’da Star TV ekranlarında yer alıyor. Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya ve Bekir Aksoy gibi oyuncuların yer aldığı Akrep dizisi bu hafta 10. bölümüyle ekranlara gelecek. Peki, Akrep yeni bölümde neler olacak? Akrep son bölümde neler oldu? İşte Star TV Akrep yeni birim canlı izleme linki ve Akrep son bölüm full aralıksız tek parça izleme linki!

AKREP SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

STAR TV AKREP YENİ BÖLÜM CANLI İZLE!

Ferda’nın cinayetin ardından çaktırmadan çektiği ve Aras’ın Berna’yı suya attığı görüntüleri içeren harici disk Perihan’ın neredeyse kara kutusu olan, Hacer’in eline geçer. Hacer’in görüntüleri izlediğini fark eden Ferda onu korkutma etmeye çalışsa da Hacer’in bambaşka planları vardır. Ne Ferda’ya ayakkabı bırakacak ne de Perihan’ı üzmesine izin verecektir! Köşeye sıkışan Ferda, sonraki adımını planlarken; Fikret’in de cinayetle ilgili bir görgü tanıdığına ulaştığını öğrenerek iki alev aralarında kaldığını fark eder.

Duru’nun, babası ve teyzesi arasındaki ilişkiyi öğrenmesi Ferda’nın bütün cephelerde köşeye sıkışmasına ve paniklemesine sebep olur. Gerçeği öğrenen Duru, Merve’ye hesap sorarak bu ilişkiden haberi olup olmadığını sorgular. Kızını kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalan Ferda, gözünü karartarak elindeki bütün kozları masaya sürer.

Ferda, bütün cephelerde köşeye sıkışmışken Perihan’ın kendisine karşı kurduğu plandan tümüyle habersizdir. Perihan, ikisinin bir şeyler bildiğinden belirlenmiş harekete geçer! Bir yanlamasına da katiyen kızım olarak kabul etmeyeceğim dediği Ferda’nın terk ettiği kızı Ayşem üzerine kurduğu planı tıkır tıkır işlemektedir.

Fikret ise görgü tanığını kullanarak cinayetin ortaya çıkmasına çabalarken büyük bir şok yaşar.

Bir önceki yazımız olan FOX TV Mucize Doktor canlı izle! Mucize Doktor 49. yeni bölümde neler olacak? Mucize Doktor son bölümde neler oldu? Mucize Doktor canlı izle! başlıklı makalemizde canlı, dizi ve fox tv hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.