Genel Blog

Star TV Sefirin Kızı yeni bölüm canlı izle! Sefirin Kızı 41. yeni bölümde neler olacak? Sefirin Kızı son bölümde neler oldu? Son bölüm izle!

28

Star TV Sefirin Kızı yeni bölüm canlı izle! Sefirin Kızı 41. yeni bölümde neler olacak? Sefirin Kızı son bölümde neler oldu? Son bölüm izle!

STAR TV ekranlarında Sefirin Kızı dizisi her hafta izleyicilerin beğenisini topluyor! Konusu ile dikkat çeken dizi, başarılı kadrosuyla da dikkatleri üstüne çekmeye devam ediyor. Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül Doğulu’nun ayrılmasının arkasından diziye katılan Tube Büyüküstün ve Ferit Aktuğ da oyunculuğu ve karakteri ile dikkat çekiyor! İşte, Star Tv Sefirin Kızı yeni birim canlı izleme linki! Peki, Sefirin Kızı 41. yeni bölümde neler olacak? Sefirin Kızı son bölümde neler oldu?

STAR TV SEFİRİN KIZI YENİ BIRIM CANLI İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ…

SEFİRİN KIZI 40. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜM FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Birbirlerinin yaralarını gören Sancar ve Mavi arasında artık fazla diğer bir senet vardır. Mavi’nin başı polisle belaya girdiğinde de Sancar onu bir an olsun yalnız bırakmaz.

Kahraman’la yaptığı planı boşuna meydana çıkan Halise ayrı bir oyun kurmaya karar verir. Mavi’yi açık havada yok kendini en enerjik hissettiği yer olan konakta yenecektir. Ama Mavi’nin daha önce Sancar’ın hayatına giren hiçbir kadına benzemediğini anlaması çok da uzun sürmez.

Melek’in babasıyla ilgili kaygıları artarken Mavi ile beklenmedik tanışmaları ikisinin kalbinde de diğer yerlere dokunur. Melek’in minicik bir bakışı bile Mavi’nin içinde depremler yaratmaya yeter.

Elvan’ın yeni işyeri telaşı devam ederken komşusu Bora ile Mavi’nin yolları da her yerde kesişir. Mavi sürpriz bir karar alırken Bora da Mavi’nin yüreğini acıtan derdini Elvan’dan öğrenir. Elvan ise kendini, Bora’yı merak etmekten alamaz.

Evladını kaybetse de hala bir anne olan Mavi, gerçekte Melek’in acısını da ilk görebilen olur. Kendi acısına karşın Sancar’a Melek konusunda destek olmaya çalışır. Ne var ki babasını asla paylaşmak istemeyen Melek, çocuk kalbinin çektiği acıyla kendisini tehlikeli bir yola sürükleyecektir.

Bir önceki yazımız olan FOX TV Yasak Elma yeni bölüm canlı izle! Yasak Elma yeni bölümde neler olacak? Yasak Elma son bölüm full izle! Yasak Elma son bölümde neler oldu? başlıklı makalemizde fox tv canlı izle, yasak elma 75 bölüm izle ve yasak elma son bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.