Genel Blog

Star TV Seni Çok Bekledim canlı izle! Seni Çok Bekledim 3. yeni bölümde neler olacak? Seni Çok Bekledim son bölümde neler oldu?

27

Star TV Seni Çok Bekledim canlı izle! Seni Çok Bekledim 3. yeni bölümde neler olacak? Seni Çok Bekledim son bölümde neler oldu?

Star TV’nin yeni dizisi Seni Fazla Bekledim canlı izle! Seni Çok Bekledim konusu ve oyuncuları fazla beğenildi. Seni Çok Bekledim 4. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Seni Çok Bekledim yeni bölümde neler olacak? Seni Çok Bekledim konusu ne? Seni Çok Bekledim oyuncu kadrosunda kimler var? İşte tüm ayrıntı ve Star TV Seni Çok Bekledim 3. yeni birim canlı izleme linki!

STAR TV SENİ FAZLA BEKLEDİM 3. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

SENİ FAZLA BEKLEDİM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

SENİ ÇOK BEKLEDİM 2. SON BIRIM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Kadir’in, babasının yadigarı yüzüğün yuvarlanıp Ayliz’in ayaklarının dibine gelmesi Ayliz’i şok eder. O andan itibaren hayat onları daima bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir’i her seferinde Ayliz’e daha da yakınlaştırsa da Ayliz’i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir.

Ayliz; kimseye bağlanmamayı, annesi onu kimsesizler yurduna bırakıp gittiğinde öğrenmiştir. Serkan ile de bu yüzden evlenmek ister. Aşık değildir ona. Yalnızca güvenli bir limandır gözünde. Fakat Kadir’i görünce her şey değişir. Senelerdir kaçtığı hissin bu olduğunu anında anlar. Ayliz Kadir’den uzak durmaya çalışsa da hayat görünmeyen iplerle bağlar ikisini birbirine ve her defasında bitmiş bir araya gelirler. Ayliz bu hislerle tanıştıktan daha sonra Serkan’la evlenemez fakat Kadir’den de uzak durmaya çalışır. Sonunda Ayliz ve Kadir kavuştuklarında büyük bir giz açığa çıkar.

Bir önceki yazımız olan FOX TV Son Yaz canlı izle! Son yaz 7. yeni bölümde neler olacak? Son Yaz son bölümde neler oldu? Son Yaz 6. son bölüm full izle! başlıklı makalemizde canlı, dizi ve fox tv hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.