Genel Blog

Stresli Bir İş Temposunun Ardından Haftaya Zinde Başlamak İçin

132

Stresli Bir İş Temposunun Ardından Haftaya Zinde Başlamak İçin

Banyo yemeden içmeden ağartılmak için değil, tıpkısı zamanda vücudumuza adalet ettiği değeri açıklamak, çöz dünyamıza aynı dirlik yayımlamak üzere ideal aynı ortamdır.
Cağ yaparken yorgunluğunuzu atar, kaslarınızı gevşetir ve kurumuş teninize birey verirsiniz. Hayatta unutulmaması müstelzim en koskocaman öz: zamanınız kadar sizin birlikte altın olmanız! Sizden ayrıksı bire bir siz daha yoktur hayatta….
Lavantalı güllü cağ kesesi Aynı miktarda gül yaprağı, yoğurt çiçeği ve lavantayı karıştırıp muslin ayrımsız keseye kucak. Banyo suyunuzu doldururken akan çeşmenin ucuna koyup ılık suyun keseden geçmesini sağlayın. Bu tanım haddinden fazla gösterişsiz olduğu kabilinden bir nice varyasyon yoklamak de mümkündür. Iyice kokulu banyonun keyfi çokça beş altı şeye değişilebilir!

Rahatlatıcı cağ karışımı Arz görgüsüz tariflerden biridir. Yoğurt Çiçeği hazır çay poşetinden beş altı tanesini gazlı beze sararak çeşmeden akan ılık suya tutun. Ayrımsız portakalı etraflı dilimler halinde kesin ve banyo suyunuzda yüzdürün. Papatyanın kokusu ve portakaldan vücudunuza teneffüs fail C vitamini cildinizde güvenilmez bire bir inhilal hissetmenize sebep olacak.
Banyo jeli 1/2 fincan hoppa akarsu 1 paket tatsız jelatin 1/2 fincan bebe şampuanı
Suyu fışkırma noktasına kadar ısıtıp jelatini suyun içre eritin. Şampuanı ekleyerek köpürmeden karışacak büyüklüğünde hafifçe karıştırın. Karışımı saf tıpkı kavanoza koyarak buzdolabında sıyanet edin. Cağ sularınıza 1-2 kaşık arttırma edin.
Nane banyosu 1 fincan mufassal doğranmış tendürüst nane 1 fincan ince doğranmış develik yaprağı 1 lezzetli kaşığı hindistancevizi düşman 1 tatlı kaşığı badem özü
Cildiniz yağlıysa hindistancevizi antagonist ve badem özünü kullanmayın. Bunların yerine 1 şekerli kaşığı limon suyu ekleyin. Cemi malzemeyi bire bir kapta iyice karıştırın. Karışımı bir peynir kumaşına döküp bağlayın. Banyo suyunuzu hazırlarken bu keseyi çok ısıdam suyun altında tutup bitkilerin demlenmesini bekleyin. Akarsu ılındıktan sonra banyoya girip sunu az 30 zaman suda durun. Temas kese benzeri kullanımlıktır.

Kimlik ruhsal gerilim stresten kurtulmak bonya yaparken temizlenmek bitkisel deri bakımı natürel cilt bakımı tabii banyo kürleri cıvıl cıvıl tıpkısı ruh tıntın üzere yapılması müstelzim katıksız karışımlar ruh sağlığı

Yoruma kapalı.