Genel Blog

Suna Dumankaya Gözaltı Morlukları İçin Patates ve Badem Yağı

154

Suna Dumankaya Gözaltı Morlukları İçin Patates ve Badem Yağı

Katıksız gösteriş uzmanı Suna Dumankaya, gözaltı morlukları amacıyla, 2 ayrı kürü sevenlerinin ilgisine sundu. Bir tanesi badem hasım ile, başkası ise patates ile yapılan yöntemlerimizin tasarruf şekilleri aşağıda verilmiştir. * GÖZALTI MORLUKLARI İÇİN 1. KÜR BADEM YAĞI : * 1 tatlıkaşığı limon suyunu, 1 lezzetli kaşığı badem yağı ile karıştırın.Bu karışımı, yalnız ayn çevresi üzere kullanın. 5 dakika beklettikten sonraları, ayn çevresini ılık su ile yıkayın.

* GÖZALTI MORLUKLARI İÇİN 2. KÜR PATATES : * 1 nüsha patatesi rendeleyip, gazlı bezin arasına koyun. 30 zaman bekletin. Patates rendesinden, 1 tatlı kaşığı rendeyi, 1 lezzetli kaşığı sulu zırtlak suyu ve lezzetli badem yağı ile karıştırın. Ayn altına sürün. Göz altındaki derin renkler ve halkaların rengi, gittikçe açılacaktır.

Etiket badem antagonist ayn çevresi kontrol morlukları amacıyla badem düşman ayn şeş morlukları amacıyla badem yağının kullanılışı kumpir göz kumpir goz alti patates suyu denetim morlukları üzere patatesin göz şeş morluguna faydası patatesin göz altı morluklarına faydası patatesin ve göz altına faydası limon suyu badem hasım göz şeş morluklarını kurgu mı denetleme morlukları için patates badem düşman kumpir sulu zırtlak goz alti patates ayn şeş morluğu patates göz şeş morlukları patates göz şeş torbaları badem hasım Suna Dumankaya ayn çevresi kürü

Yoruma kapalı.