Genel Blog

Suna Dumankaya Kuru Ciltler İçin Bepanthene Plus Krem

157

Suna Dumankaya Kuru Ciltler İçin Bepanthene Plus Krem

İç ve dış etkenlerden zorlamasız etkilenen Sıska ciltlerin özel bakıma ihtiyacı vardır. Ifraz bezlerinin yeterince sağlayamadığı nem ihtiyacı kremle losyonla giderilmelidir. Ayrıca cildin bakımını yaptıktan sonra henüz aşkın Kurumaması üzere tedbir almak dahi gerekir. Sizlere Bepanthene Plus kremi önerebiliriz. Bepanthene Plus krem tıbbi ayrımsız krem esasen. Hekimlerin dermetit ve pişiklerde, ten kuruluğunda sık sık kullandıkları bire bir krem. Suna Dumankaya bile bu kremin güzelliğinden faydalanıp zayıf ciltlere hitaben evire çevire bir hizmet kremi hazırlamış. Kullanım süresi 3 ay. İşte tarifimiz.
MALZEMELER: 1 date Bepanthene plus krem, 7-8 felç kayısı antagonist, 1 adet Evingen ampul.

KULLANIMI : Bütün malzemeleri karıştırıp krem haline getirdikten bilahare cildinize sürün.
ÖNEMLİ UYARI : Bu kremi tün yatarken kullanın. Semiz krem olduğundan sıra lekesi yapacaktır. Tün bakım kremi kendisine kullanmak henüz makul.

Kimlik bepanten krem bepanten kremin faydaları bepanthene plus ark ciltler için krem bepanthene krem bepanthen plus bepanthene umar bepanthen krem bepanthene bepanthen zayıf ciltler ıcın kırem bepanten bepanten plus suna dumankaya kuru ciltler üzere krem bepanthene plus krem

Yoruma kapalı.