Genel Blog

Suna Dumankayadan Akne Tedavisine Pratik Çözüm

160

Suna Dumankayadan Akne Tedavisine Pratik Çözüm

Suna Dumankaya akne ve sivilce sorunu olan kişiler için 2 sayı maske ve 1 nüsha önerisini açıkladı.Dilerseniz şimdi bu maskelerin elbet yapıldığına bakalım.
AKNE VE SİVİLCE İÇİN PEÇE -1
Malzemeler: 1 nüsha portakal kabuğu, 1 çay kaşığı kabartma tozu

Yapılışı: Portakal kabuğu önceki rendelenir. Sonraları havanda ezilerek krem haline getirilir. Ardından üzerine bire bir çay kaşığı kabartma tozu eklenir.Elde edilen mahlut sivilcelerin ve aknelerin konusunda yedirelerek sürülür. ve bildirme bir iki 20 zaman bekletilir.
AKNE VE SİVİLCE İÇİN MASKE -2
Malzemeler: 1 ayvanın çekirdekleri, 1 şekerli kaşığı kadar kızartı

Hazırlanışı: Ayvanın çekirdekleri akşamdan, konusunda çıkma kadar suda 2 an büyüklüğünde kaynatılır.Sonraları sabaha kadar soğumaya bırakılır. Sabahleyin aynı lezzetli kaşığı pudra eklenir. Sivilcelerin ve aknelerin üstüne yedirilerek sürülür. 7 aktarılma süreyle günde ayrımsız defa bunu uygularsanız iyileşmeyi fark edeceksiniz.
Teklif: Hergün 1 skor haşlanmış kumpir yiyin.Yağlı kızartma,fındık,atom çekirdeği,çikolata,fast food gibi ürünleri tüketmeyin.

Kimlik sivilcelerden elbette kurtulabilirim? Suna Dumankayadan Akne Tedavisi Suna Dumankayanın Deri Bakım Önerisi Akne ve Sivilcelerden Kurtulmak İstiyorum Kumpir yiyerek Sivilcelerden Kurtulun

Yoruma kapalı.