Genel Blog

Survivor 28 Nisan Salı Kim Elendi?

0 597

Survivor 2020 son hızıyla devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın yapımını ve sunuculuğunu yaptığı yarışma rating rekorları kırmaya devam ediyor. Yarışmacılar arasında muhteşem bir rekabete neden olan yarışma seyirci potansiyelini oldukça arttırıyor. Yarışmada her hafta bir isim adaya veda ediyor.

Survivor Gönüllüler

Survivor Gönüllülerden aday olarak Gizem gösterildi. Performansı nedeniyle bir çok eleştiriye maruz kalan Survivor Gizem bu hafta elenme adayı olarak gösterildi.

Survivor Ünlüler

Survivor Ünlülerden aday olarak ise de Survivor Yunus Emre gösterildi. Takım değiştirdikten sonra destekçi kazanan yarışmacı Ünlülerden aday olarak gösterildi.

Survivor 28 Nisan Salı Kim Elendi?

Peki 28 Nisan’daki eleme gününde hangi takımdan hangi yarışmacı elendi? Bu konuyla alakalı bir çok araştırmalarımız oldu. Sosyal medya ve sayfalardan edindiğimiz bilgiye göre bir ismin elendiği bilgisini aldık.

Peki yarışma olmadan elenen kişi nasıl belli oluyor? Bildiğiniz üzere Survivor’ın yayınlanan bölümleri 2 gün öncesinden çekilmiş oluyor. Haliyle bizim izlediğimiz bugünkü bölüm 2 gün önce çekilmiş oluyor. Bu yüzden yarışma yayınlanmadan bu kişileri öğrenebiliyoruz.

28 Nisan elenen yarışmacı ise Gizem oldu.

Gönüllülerden SMS sıralamasında birinci olan isimler ise Barış ve Cemal Can oldu.

Yarışma ile alakalı görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden yazabilir fikriniz paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.