Genel Blog

Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşındadır, nereli? Survivor 2021 Aleyna Çalışkan ailesi merak ediliyor

21

Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşındadır, nereli? Survivor 2021 Aleyna Çalışkan ailesi merak ediliyor

Aleyna Çalışkan, yerine koyma yarışmacılar arasından Gönüllüler takımına dahil olmuştur. Kısa sürede sevilen Aleyna Gayretli, beden geliştirmede derece sahibi. Survivor takipçileri Survivor Aleyna Gayretli kim sorusuna cevap arıyor.  İşte Aleyna Çalışkan evli mi, kaç yaşında? sorularının yanıtları…

Survivor’da 16 Mart 2021 akşamı eleme gecesi telaşı yaşandı. Birçok izleyici yarışmadan Aleyna Işine Düşkün’ın elenip elenmediğini merak ediyor. Aleyna Gayretli bu hafta eleme potasında. Eleme sonucu demin emin olmadı. 

Aleyna Işine Düşkün kimdir?

Survivor Gönüllüler takımında yer alan Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında dünyaya geldi. Üniversite öğrencisi olan Aleyna 1.67 boyunda ve 53 kilodur. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Işine Düşkün, 12 yaşından beri sporla ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Gayretli düzgün fiziğiyle uyarı çeken isimler arasında yer alıyor. Profesyonel olarak karoser geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın bireysel hobileri aralarında dans etmekte yer alıyor. Zumba ve tango danslarına aleyhinde ilgisi olan Aleyna Gayretli bir yanlamasına da pilates eğitmenliği yapıyor.

Bir önceki yazımız olan Son dakika: Survivor İsmail Balaban ve nişanlısı ayrıldı mı? Survivor 2021 İsmail Balaban kimdir, kaç yaşında, annesi merak ediliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.