Genel Blog

Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşındadır? Survivor 2021 Aleyna Çalışkan nereli, ne iş yapıyor?

175

Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşındadır? Survivor 2021 Aleyna Çalışkan nereli, ne iş yapıyor?

Aleyna Işine Düşkün, protez yarışmacılar arasından Gönüllüler takımına dahil olmuştur. Kısa sürede sevilen Aleyna Çalışkan, beden geliştirmede derece sahibi. Survivor takipçileri Survivor Aleyna Işine Düşkün kim sorusuna yanıt arıyor.  İşte Aleyna Çalışkan evli mi, kaç yaşında? sorularının yanıtları…

Survivor’da 16 Mart 2021 akşamı eleme gecesi heyecanı yaşandı. Birçok izleyici yarışmadan Aleyna Işine Düşkün’ın elenip elenmediğini merak ediyor. Aleyna Işine Düşkün bu hafta eleme potasında. Eleme sonucu hemen şimdi belirlenmiş olmadı. 

Aleyna Çalışkan kimdir?

Survivor Gönüllüler takımında yer alan Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında dünyaya geldi. Üniversite öğrencisi olan Aleyna 1.67 boyunda ve 53 kilodur. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Gayretli, 12 yaşından beri sporla ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Gayretli sürükleyici fiziğiyle dikkat çeken isimler aralarında yer alıyor. Profesyonel olarak ceset geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın bireysel hobileri arasında dans etmekte yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Gayretli bir yana da pilates eğitmenliği yapıyor.

Bir önceki yazımız olan Survivor Melis kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Melis Sezer nereli, evli mi? başlıklı makalemizde survivor melis kimdir 2020, survivor melis kimdir 2021 ve survivor melis kimdir survivor 2021 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.