Genel Blog

Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşındadır? Survivor 2021 Aleyna nereli, ne iş yapıyor?

37

Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşındadır? Survivor 2021 Aleyna nereli, ne iş yapıyor?

Aleyna Çalışkan, yedek yarışmacılar arasından Gönüllüler takımına dahil olmuştur. Kısa sürede sevilen Aleyna Gayretli, ceset geliştirmede derece sahibi. Survivor takipçileri Survivor Aleyna Işine Düşkün kim sorusuna yanıt arıyor.  İşte Aleyna Gayretli evli mi, kaç yaşında? sorularının yanıtları…

Survivor’da 16 Mart 2021 akşamı eleme gecesi telaşı yaşandı. Birçok izleyici yarışmadan Aleyna Işine Düşkün’ın elenip elenmediğini merak ediyor. Aleyna Çalışkan bu hafta eleme potasında. Eleme sonucu hemen şimdi emin olmadı. 

Aleyna Işine Düşkün kimdir?

Survivor Gönüllüler takımında bulunan Aleyna Gayretli, 15 Temmuz 1998 yılında dünyaya geldi. Üniversite öğrencisi olan Aleyna 1.67 boyunda ve 53 kilodur. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Işine Düşkün, 12 yaşından beri sporla ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan düzgün fiziğiyle uyarı çeken isimler aralarında yer alıyor. Profesyonel olarak beden geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmekte yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşısında ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yanlamasına da pilates eğitmenliği yapıyor.

Bir önceki yazımız olan Dora ne demek? Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Dora hangi reklamlarda oynadı? başlıklı makalemizde survivor, survivor 2021 ve survivor 2021 gönüllüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.