Genel Blog

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi merak ediliyor, hastalığı nedir?

91

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu kardeşi merak ediliyor, hastalığı nedir?

Survivor 2021 TV8 ekranlarında 9 Ocak Cumartesi ekranlara geldi. TV8 ekranlarının fenomen müsabaka programı Survivor’da 2021 Gönüllüler kadrosu belirlenmiş oldu. Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor 2021 Gönüllüler takımında yer aldı. Peki lakin Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, mesleği nedir? 

Survivor Aleyna kimdir ?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu, kendisi hakkında şu bilgileri verdi;

1998 Bursa doğumluyum. Yalova’da büyüdüm. Annemle babam ben 10 yaşındayken ayrıldı. Annem ve kardeşimle İstanbul’a taşındık. Bu taşınma süreciyle hayatım daha da değişti ve liseden daha sonra dil eğitimi alıp sınavlara hazırlanarak Amerika’da uçak mühendisliği bölümünü kazandım. 10 senedir Voleybol oynuyorum son üç senedir de beach volleyball okul takımında yer alıyorum. Survivor’a ilk kez bu yıl başvurdum ve birincil 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti ayrıca mental hem fiziken ama sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir açılış başlıyor.

Bir önceki yazımız olan Survivor Hanzade kimdir, hastalığı nedir? Survivor Hanzade Ofluoğlu evli mi, instagram adresi ne? başlıklı makalemizde survivor hanzade, survivor hanzade hastalığı ve survivor hanzade hastalığı neydi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.