Genel Blog

Survivor Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Ayşe nereli, instagram adresi ve mesleği ne?

42

Survivor Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Ayşe nereli, instagram adresi ve mesleği ne?

Survivor 2021 TV8 ekranlarında 9 Ocak Cumartesi yayınlandı. Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel izleyiciler tarafından araştırılıyor. Ayşe dinç, sert tavırlarıyla ön plana çıkmaktadır. Peki lakin Survivor Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, mesleği nedir?

Survivor Ayşe kimdir? 

Survivor Ayşe, 2021 Gönüllüler kadrosunda yer almaktadır. 2000 doğumlu olan Survivor Ayşe Spor yöneticiliği okumuştur. Survivor Ayşe kendisini “Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce’de doğdum. Düzce Üniversitesi’nde spor yöneticiliği bölümünde 2. Derslik öğrencisiyim. Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldım ayni süre da 7. Sınıfta haltere başladım ve genç kategorisinde Türkiye’de 3. oldum. 1 sene yaptıktan daha sonra bıraktım ve voleybola başladım. 6 sene mahalli ligde voleybola devam ettim. Aynı süre da voleybolun ikinci senesinde tenis antrenörlüğüne başladım 4 yıldır devam ediyorum. Benzer süre da lisede de basketbol mektep takımında yer aldım 3 yıl. Üniversitede 1 yıl futsal ve yüzme dersi gördüm. Şuan tenis hocalığı yapıyorum ve okuyorum.” cümleleriyle anlatmaktadır. 

Bir önceki yazımız olan Survivor Berkay kimdir, kaç yaşında? Survivor Berkay Utku Yuvakuran'ın kardeşi mi? başlıklı makalemizde survivor berkay, survivor berkay 2021 ve survivor berkay kimin oğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.