Genel Blog

Survivor Batuhan kimdir? Survivor 2021 Batuhan Karacakaya kardeşi kimdir, kaç yaşında, instagram adresi ne, hangi dizilerde oynadı?

30

Survivor Batuhan kimdir? Survivor 2021 Batuhan Karacakaya kardeşi kimdir, kaç yaşında, instagram adresi ne, hangi dizilerde oynadı?

Survivor 2021 Ünlüler takımında bulunan Batuhan Karacakaya’in kaç yaşında ve nereli olduğu araştırılıyor. İşte Aşkı Memnu dizisinde Bülent karakterine yaşam veren yeni Survivor yarışmacısı Batuhan Karacakaya hakkında merak edilenler…

Survivor Batuhan kimdir? 

Survivor 2021 ünlüler takımında yer alan Batuhan Karacakaya 5 Şubat 1997 tarihinde İstanbul doğumludur. Aşkı Memnu’nun Bülent’i olarak tanınan Batuhan Karacakaya’nın yükselişi ise Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat gibi isimlerle birlikte rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisi ile olmuştur. İki sezon baştan başa oynadığı bu dizide Batuhan Karacakaya, Ziyagil Ailesinin ufak oğlu Bülent Ziyagil karakterini canlandırmıştır. Arkasında Umutsuz Konut Kadınları dizisinde rol almış ve bu dizide de Mert Karakteri ile ekrana gelmiştir.

Ayrıca bir öteki meşhur oyuncu Hikaye Çelik ile ilgili bilgilere varmak için tıklayınız…

Batuhan Karacakaya keza sinema filmlerinde de rol almıştır. Aşk Tesadüfleri Sever filminde Mehmet Günsür ‘ün çocukluğunu canlandırmıştır.

Ekranlardan bir süre uzakta kalan genç oyuncu Batuhan Karacakaya, yaşadığı başkalaşım ile dikkatleri üstüne çekmiştir. Şimdilerde ise Diriliş Ertuğrul adlı dizi ile ekrana gelen Batuhan Karacakaya, Diriliş Ertuğrul dizisinde Engin Altan Düzyatan ‘ın canlandırdığı Ertuğrul karakterinin kardeşi Dündar’ı oynadı.

Survivor Batuhan hangi dizilerde oynadı?

Diriliş: Ertuğrul (TV Dizisi, 4 Sezon, Dündar Bey, 2016-2017)

Uzun Hikaye (Mustafa (15 Yaş, Sinema Filmi, 2012)

Umutsuz Ev Kadınları (TV Dizisi, 3 Sezon, Mert, 2011-2013)

Sen De Gitme (Selim, TV Dizisi, 2011)

Aşk Tesadüfleri Sever (Özgür, Sinema Filmi, 2011)

Bekle Beni (Salih, Sinema Filmi, 2010)

Dersimiz Atatürk (Sinema Filmi, 2009)

 

Bir önceki yazımız olan Survivor Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Ayşe nereli, instagram adresi ve mesleği ne? başlıklı makalemizde survivor ayşe yüksel +18, survivor ayşe yüksel bikinili ve survivor ayşe yüksel frikik hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.