Genel Blog

Survivor Berkay kimdir, kaç yaşında? Survivor Berkay Utku Yuvakuran’ın kardeşi mi?

40

Survivor Berkay kimdir, kaç yaşında? Survivor Berkay Utku Yuvakuran'ın kardeşi mi?

2021 Survivor Gönüllüler takımına katılan yeni isim Berkay Yuvakuran oldu. 2021 Survivor Gönüllüler takımına değiştirme oyuncular arasından dahil olan Berkay Yuvakuran kendisini açgözlü, eğlenceli ve sinirli bir karakter olarak tanımlıyor. Survivor’a katılma amacının buradaki telaşı sonuna kadar yaşamak ve savaşçı kimliğini ortaya koyup Türkiye’ye uygulamak olarak anlatıyor. İşte Semih Yuvakuran’ın oğlu Berkay Yuvakuran’ın biyografisi..

BERKAY YUVAKURAN KİMDİR?

Berkay Yuvakuran, 2 Kasım 1997 tarihinde İstanbul, Şişli’de dünyaya gelmiştir. Aslen Bursalı’dır. Nişantaşı Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmuştur. 23 yaşındaki yarışan, mesleğinin de futbolculuk olduğunu belirtiyor. İlgilendiği bir diğer Spor dalının da basketbol olduğunu açıklayan Berkay Yuvakuran, bekardır.

Türk futbol tarihinin en önemli isimlerinden birisi olan, bir dönem Fenerbahçe ve Galatasaray’da oynayan eski ulusal futbolcu Semih Yuvakuran’ın oğludur. Aile kökleri Makedonya’ya dayanan Berkay Yuvakuran, baba kadar Bursa’lıdır. Üçüz olarak dünyaya gelen Berkay Yuvakuran’ın Utku ve Alperen isminde kardeşleri vardır. Berkay Yuvakuran’ın kardeşi Utku Yuvakuran, Beşiktaş takımında kalecilik yapmaktadır. Berkay Yuvakuran futbol hayatına Pendikspor’un alt yapısında başlamıştır. 

602f4c4a70380e1e4005b458

BERKAY YUVAKURAN INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Instagram hesabı olduğunu gösteren Berkay Yuvakuran, Instagram’da ‘berkayyuvakuran’ ismiyle yer almaktadır.

602f4ba370380e1e4005b456

SEMİH YUVAKURAN KİMDİR?

Semih Yuvakuran, 1 Eylül 1963, Bursa doğumlu Türk eski millî futbolcudur. Önce Galatasaray’da sonradan da Fenerbahçe’de sol bek mevkiinde oynadı.

UTKU YUVAKIRAN KİMDİR?

Utku Yuvakuran (d. 2 Kasım 1997; Şişli, İstanbul) Kaleci mevkisinde oynayan Türk futbolcudur. Süper Lig takımlarından Beşiktaş’ta forma giymektedir. 

Bir önceki yazımız olan Sınırda kişilik bozukluğu ne demek? Masumlar Apartmanı: Sınırda kişilik bozukluğu nedir, belirtileri neler? başlıklı makalemizde sınırda kişilik bozukluğu, sınırda kişilik bozukluğu belirtileri ve sınırda kişilik bozukluğu ilaçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.