Genel Blog

Survivor Çağman kimdir? Survivor Çağman Çatay kaç yaşında, mesleği ne, instagram adresi ne?

19

Survivor Çağman kimdir? Survivor Çağman Çatay kaç yaşında, mesleği ne, instagram adresi ne?

Acun Ilıcalı Survivor Çağman’ı, ” Gönüllülere bir artı birey gelmiş oldu. Ünlüler takımına iyi bir yarışmacı girecek. Survivor’ın kimin olacağı emin olmuyor fakat seçmelerden düşündükçe hatırladığım çok öbür bir ad. Zor olarak gösterişli bir ad, size coşku verecek.” cümleleriyle duyurdu. Peki ama Survivor Çağman Çatay kimdir, kaç yaşında, mesleği ne evli mi?

Survivor Çağman kimdir?

Survivor’da Çağman Çatay koçluk yapmaktadır. Spor hocası olan Çağman Çatay YouTube üzerinden çektiği Yoga videolarıyla tanınmıştır. Çağman Çatay’ın fragmanda ”Show zamanı” dediği duyuldu.  16 Mayıs 1993 doğumlu olan Çağman Çatay’ın spor macerası 3 yaşında jimnastikle başladı. Basketbol, atletizm gibi sporlarla ilgilenen Çağman Çatay aynı zamanda dansçıdır. 2008 yılında 100 metrede İstanbul 10.’su oldu. 2001-2005 yılları arasında okullar ve kulüpler arası basketbol yarışmalarında Türkiye ve il şampiyonlukları ile 2.likleri oldu. 2015 Diriliş İzmir Battle’da “seven2smoke” branşında birinci oldu. Benzer yıl Power Rangers Battle’da 1vs1 branşında birincilik elde etti. 2015 ve 2016 Redbull Bbc One Türkiye’de top 16’da yarıştı. aynı zamanda 2015 yılında düzenlenen Çanakkale Troia Battle’da birinci oldu. 2017 yılında Eskişehir’de düzenlenen EDF yarışmasını 2vs2 crew branşında takımı ile kazandı.

 

Bir önceki yazımız olan Maraşlı Zeliş kimdir? Zeliş annesi kimdir? Bedriye Roza kaç yaşında? başlıklı makalemizde maraşlı, maraşlı zeliş ve maraşlı zeliş hastalığı ne hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.