Genel Blog

Survivor Çağrı Atakan kimdir, elendi mi? Survivor Çağrı nereli, hangi dizilerde oynadı?

29

Survivor Çağrı Atakan kimdir, elendi mi? Survivor Çağrı nereli, hangi dizilerde oynadı?

Survivor 2021 Ünlüler takımında yer alan Çağrı Atakan’ın kaç yaşında ve nereli olduğu araştırılıyor. İşte Şahin Tepesi filmindeki performansıyla uyarı çeken Survivor yarışmacısı Çağrı Atakan hakkında merak edilenler… 

Çağrı Atakan kimdir?

Survivor Ünlüler takımında yer alan Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Survivor Çağrı Çukur ve Arkadaki Sıradakiler dizisinde oynadı ve dizilerdeki performanslarıyla hatırlanmaktadır. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı.

Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. 2007 yılında başta “Arka Sıradakiler” dizisinde rol aldı. sonra oyunculuğa ara verme verdi. Tiyatro ile ilgilendi.

Çağrı Atakan 2017 yılında “Çukur” dizisinde “Remzi” karakteri ile en büyük çıkışı yaptı. 2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine yaşam verdi.

Çağrı Atan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir.

Survivor Çağrı Atakan hangi dizilerde oynadı?

2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz)

2017 – Çukur (Remzi)

2007 – Arka Sıradakiler

terine hayat verdi.

Bir önceki yazımız olan Survivor Hanzade'nin eşi Saygun Ofluoğlu kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? başlıklı makalemizde icerikhaber, saygun ve saygun ofluoğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.