Genel Blog

Survivor Çağrı Atakan kimdir, sakatlığı nedir? Survivor Çağrı neden elendi, diskalifiye mi oldu?

32

Survivor Çağrı Atakan kimdir, sakatlığı nedir? Survivor Çağrı neden elendi, diskalifiye mi oldu?

Survivor 2021 Ünlüler takımında bulunan Çağrı Atakan’ın kaç yaşında ve nereli olduğu araştırılıyor. İşte Şahin Tepesi filmindeki performansıyla dikkat çeken Survivor yarışmacısı Çağrı Atakan hakkında merak edilenler… 

MURAT CEYLAN İLE TARTIŞMIŞTI

Survivor Çağrı Atakan, ”Survivor sürecimde dualarınızla ve desteğinize ihtiyacım var. Herkese segi ve saygılarımı sunuyorum. Görüşmek üzere” dedi. 

Survivor Çağrı Atakan, ”Gururumu bir kenara bırakıp burada yarışmaya devam edeceğim. Annem için devam edeceğim. Onu çok seviyorum üzülmesini istemiyorum.” dedi. 

SAKATLIĞI ENGEL OLDU

Survivor 2021 yarışmasında Acil Şart Konseyi gerçekleşti. Konseyde Acun Ilıcalı bir yarışmacının sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda ettiğini duyurdu. Yarışmaya veda eden ismin Çağrı olduğu açıklandı. 

Acun Ilıcalı: Kişiye Özel problemim değil

Acun Ilıcalı Çağrı’nın açıklamalarıyla ilgili, ”Benim seninle hiçbir kişiye özel problemim yok. Pascal Nouma aralıksız görüştüğüm arkadaşlarımdan biridir, onu diskalifiye eden de benim. Milyonlar bizi seyrediyor, eğer bir ümit varsa bunu kaybetmeyelim. Senin bundan daha sonra sorun çıkarmama ihtimalin varsa biz bunu kaybetmeyelim.” dedi. 

Çağrı Atakan kimdir?

Survivor Ünlüler takımında yer alan Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Survivor Çağrı Çukur ve Arkadaki Sıradakiler dizisinde oynadı ve dizilerdeki performanslarıyla hatırlanmaktadır. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı.

Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. 2007 yılında ilk olarak “Arkadaki Sıradakiler” dizisinde rol aldı. sonradan oyunculuğa ara verme verdi. Tiyatro ile ilgilendi.

Çağrı Atakan 2017 yılında “Çukur” dizisinde “Remzi” karakteri ile en büyük çıkışı yaptı. 2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine yaşam verdi.

Çağrı Atan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir.

Survivor Çağrı Atakan hangi dizilerde oynadı?

2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz)

2017 – Çukur (Remzi)

2007 – Arka Sıradakiler

terine yaşam verdi.

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle! başlıklı makalemizde atv bir zamanlar çukurova, atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm izle ve ebru ünlü hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.