Genel Blog

Survivor Doğan kimdir, elendi mi, kızı kaç yaşında? Survivor 2021 Doğan Keser nereli, eşi kimdir?

21

Survivor Doğan kimdir, elendi mi, kızı kaç yaşında? Survivor 2021 Doğan Keser nereli, eşi kimdir?

Survivor 2021 yarışmasına yerine geçen kimse isimlerden dahil oldu. Yarışmaya protez olarak katılacak ilk ad Doğan Keser oldu. Fenomen Doğan Keser ”Sensin” videolarıyla tanınmıştı. İşte Survivor Doğan Keser ile ilgili bilgiler…

Hayatının yaklaşık olarak tamamı futbol ile geçen Doğan Keser sosyal ağ fenomeni olarak biliniyor. Doğan Keser askerlik dönüşünde de farklı alanlara yönlendirilmiş serbest meslek işlerinde kendisini buldu. Sonrasında ağabeyiyle istanbul Bakırköy’de perakende erkek giyim mağazası açmıştır. sosyal medya uygulaması Vine’da videolar çekerek fenomen olan Doğan Keser, burada büyük bir kitle edindiğini, fakat sosyal ağ hesaplarının çalınması sebebiyle oraya ağırlık vermeyi bıraktığını söylüyor.

Survivor Doğan Keser, Survivor’a veda etti. Doğan Keser, ”Abi buraya gülerek geldim, gülerek gitmek isterim. Fazla mutluyum burada, bu ailede olduğum için. Herkese teşekkür ediyorum. Fazla güzel halk müziği tanıdım. ”ifadelerini kullandı. 

Survivor Doğan Keser kimdir?

Survivor’a yarışan olarak katılan Doğan Keser 1995 yılında doğmuştur. 25 yaşında olan Doğan Keser sosyal medya fenomeni olarak geniş bir kitleye hitap ediyor.

Bir önceki yazımız olan SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? 6 Nisan 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu mu? başlıklı makalemizde survivor, survivor 2021 ve survivor eleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.