Genel Blog

Survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 18 Nisan 2021 Survivor Ünlüler eleme adayı belli oldu!

26

Survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 18 Nisan 2021 Survivor Ünlüler eleme adayı belli oldu!

TV8’de yayınlanan Survivor yarışmasında bu akşam dokunulmazlık oyunu oynanıyor. İlk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazanmıştı. Gönüllüler takımında gerçekleşen konsey ardından eleme adayı olarak Dora’nın adı yazılmıştı. Bu akşam Survivor’da oynanan dokunulmazlık oyunu sonucu merak ediliyor. İşte Survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 18 Nisan 2021 Survivor eleme adayı kim oldu? sorularının yanıtları…

Survivor dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor’da ikinci dokunulmazlık oyunu tamamlandı. Survivor’daki ikinci muafiyet oyunu ‘En iyiler’ karşılaşmasıyla sonuçlandı. En İyiler’de Sergen ve Steven’ın eşlemesi sonucunda oyunu Gönüllüler takımı 10’a 7 kazandı. 

Survivor eleme adayı kim oldu?

Survivor’da eleme oylaması gerçekleşti. Ünlüler takımında gerçekleşen konsey sonunda İlayda eleme adayı olarak belirlendi. İlk eleme adayı Dora olmuştu. 

Survivor’da ikinci eleme adayı olan İlayda, ”Elimden geleni yapıyorum. Merve’nin yokluğunu hissettirmemeye çalışıyorum.” dedi. 

Bir önceki yazımız olan Birün Aktaş kimdir? Emre Dorman kimdir? Birun Aktaş instagram başlıklı makalemizde birun aktaş, birun aktaş kimdir ve emre dorman hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.