Genel Blog

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 21 Şubat 2021 Survivor eleme adayı kim oldu, neler yaşandı? Survivor geçen haftanın SMS sıralaması

24

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 21 Şubat 2021 Survivor eleme adayı kim oldu, neler yaşandı? Survivor geçen haftanın SMS sıralaması

TV8’in sevilen programı Survivor’da eleme adayının emin olacağı konsey telaşı yaşanıyor. Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor 2021’de Gönüllüler takımı ilk dokunulmazlığı kazanmıştı ve Ünlüler takımında eleme adayı Yiğit olmuştu. Peki fakat Survivor’da son dokunulmazlığı hangi takım kazandı, eleme adayı kim oldu?

Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı 21 Şubat 2021?

Survivor’da bu hafta gerçekleşen iki dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler takımı kazandı. Survivor’da Ünlüler takımı ikinci defa eleme adayını belirleyeceği konseye geldi. İlk konseyde Yiğit eleme adayı olarak belirlenmişti. Survivor’da yapılan son konseyde eleme adayı olarak Çağrı’nın adı yazıldı. Survivor’da bu haftanın eleme adayları arasında Yiğit ve Çağrı yer alıyor. Yapılacak eleme konseyinde SMS birincisi olan bir eleme adayı daha belirleyecek.

SURVİVOR GEÇEN HAFTA SMS SIRALAMASI

12-Gonca
11-Hayrettin
10-Melis
9-Merve
8-Öykü
7-Sergen
6-Barış
5-Çağrı
4-Doğan
3-İlayda
2-İsmail
1- Batuhan

Bir önceki yazımız olan Survivor Ünlülere gelecek yarışmacı kim? Acun Ilıcalı açıkladı: Yeni yarışmacı geliyor! başlıklı makalemizde survivor ünlülere acun tepki, survivor ünlülere en son katılan ve survivor ünlülere gelen eski yarışmacı kim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.