Genel Blog

Survivor eleme adayı kim oldu? 30 Mart 2021 eleme adayı!

27

Survivor eleme adayı kim oldu? 30 Mart 2021 eleme adayı!

Survivor 30 Mart 2021 gecesinde yaşananlar merak ediliyor. Voleybol mücadelesini Acun Medya ekibinin kazandığı 59. bölümde nefes kesen muafiyet oyunu gönüllüler takımının oldu. Bu Nedenle Acun Medya takımını destekleyen yarışmacılar havuçlu kek yeme şansını elde etti. Peki, Survivor eleme adayı kim oldu? 

Birleşme partisi sonrası rekabetin arttığı Survivor 2021’de elenmek istemeyen yarışmacılar engebeli parkurda hemen hemen canını dişine taktı. Bir hafta daha adada kalmak ve hayallerini devam ettirmek isteyen yarışmacılar birincil etapta avantaj oyununda parkura çıktı. Mücadele sonunda İsmail atışları ile menfaat oyununu kazandı. Steven’ın itirazı sonrası ise Acun Ilıcalı, kamera kayıtlarına baktı. Bu sonuçla avantajın kazananı gönüllüler oldu. Sonraki etapta ise muafiyet telaşı için yeni bir mücadele yaşandı. Avantajı elinde bulunduran gönüllüler skoru 8-8 yaptı. Aleyna Kalaycıoğlu ile gönüllüler takımı muafiyet oyununu kazanan takım oldu.

60640912214ed81f882d4bf0

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da haftanın ikinci dokunulmazlık parkurunda oyunu kaybeden ünlüler takımı gecenin sonunda eleme konseyinde toplandı. Ada konseyinde yapılan oylama ile bu haftanın üçüncü eleme adayı belirlendi. Konseyde halktan gelen SMS oylamasına çıkan ünlüler takımı ardından adadan gitmesini istedikleri isimler için oylarını kullandı. Acun Ilıcalı oylamayı açıklayarak en fazla ismi meydana çıkan yarışmacının Öykü olduğunu duyurdu. Pazartesi akşamı eleme adayları gönüllüler takımından Hanzade ve Aleyna Çalışkan olmuştu. Survivor’da 1 Nisan Perşembe akşamı, halktan gelen SMS sonuçlarının açıklanmasının arkasından adaya veda eden ad belirli olacak.

Survivor Hikaye kimdir, hangi dizilerde oynadı? Survivor 2021 Öykü Çelik nereli, sevgilisi merak edildi!

Bir önceki yazımız olan Seda Sayan, Gelinim Mutfakta'nın 672. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi? başlıklı makalemizde seda sayan gelinim mutfakta, seda sayan gelinim mutfakta 03/02/2021 ve seda sayan gelinim mutfakta dekolte hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.