Genel Blog

Survivor eleme adayı kim oldu? 6 Şubat 2021 SMS sıralaması ne zaman?

63

Survivor eleme adayı kim oldu? 6 Şubat 2021 SMS sıralaması ne zaman?

“Survivor eleme adayı kim oldu?” sorusunu dün gece ekrana gelen bölümle birlikte yanıta kavuştu. Survivor Ünlüler-Gönüllüler’in son bölümü yeniden nefes kesen anlara sahne oldu. Ünlüler takımında yarışmacıların verdikleri oylar ödül heyecanının da yaşandığı gecede, gönüllüler takımı erzak ödülünün sahibi oldu. Engebeli anların yaşandığı parkurda, Gonca’nın havuzda sakatlanması ise dehşet dolu anlara neden oldu.

Survivor eleme adayı kim oldu?

Tv8 ekranlarında izleyici ile buluşan Survivor’un cumartesi akşamı yayınlanan son bölümünde dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımında oylama yapıldı. en fazla ismi meydana çıkan Doğan haftanın birincil eleme adayı olurken, gönüllüler takımı ödül ve dokunulmazlığı kazanarak geceye damga vurdu. öte taraftan, dokunulmazlık mücadelesinde havuza atlayan Gonca’nın sağlık durumu durumunun önemli olmadığı anlaşıldı.

601f7bff2af10714e42ab617

2021 SMS sıralaması ne vakit?

Survivor’dan pazar akşamı ve salı akşamı birer adayın da çıkmasının peşinde eleme adayları kesinleşecek. Halktan gelen SMS oylamaları ile de adaya veda eden isim 9 Şubat gecesi belirli olacak. Survivor’da dokunulmazlığı ve Patates ve mercimek ödülünü kazanan ekip Gönüllüler oldu.

Bir önceki yazımız olan Reyting sonuçları 6 Şubat 2021 Cumartesi: Gönül Dağı, Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Sen Çal Kapımı dizi reyting sıralaması başlıklı makalemizde dizi, dizisi ve kuzey yıldızı ilk aşk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.