Genel Blog

Survivor Hanzade kimdir, hastalığı nedir? Survivor Hanzade Ofluoğlu evli mi, instagram adresi ne?

57

Survivor Hanzade kimdir, hastalığı nedir? Survivor Hanzade Ofluoğlu evli mi, instagram adresi ne?

Survivor yarışmasının 2021 kadrosunda aşina isimler izleyici kadar araştırılıyor. Survivor Hanzade geçmiş dönemlerde sunuculuk yapmıştır. Peki ama Survivor Hanzade Durmuş Ofluoğlu kimdir, kaç yaşındadır, eşi kimdir?

Hanzade daha önce Var mısın? Değil musun? yarışmasında 39 bin TL kazanmıştır. daha sonra Yok Böyle Dans programını sunmuştur. 

Survivor 16 Mart 2021 akşamı Hanzade eleme adayı olarak yer alıyor. Oylama sonucu birazdan belirli olacak. Oylama sonucuna tarafından Hanzade, Aleyna Işine Düşkün, Yunus Emre’den birisi yarışmaya veda edecek. 

Survivor Hanzade hastalığı nedir?

Survivor Hanzade’nin hastalığı obsesif kompülsif bozukluk olarak açıklandı. 

Obsesif Kompülsif Bozukluk nedir?

Saplantı-zorlantı bozukluğu olarak da adlandırılan obsesif kompulsif bozukluk; kişinin tekrarlayıcı, can sıkıcı, vesvese verici, utandırıcı, korkutucu düşünceler, şüpheler, mantık dışı isteklerle mücadele ettiği; bütün bu olumsuzlukları denetim yapabilmek için, sıkıntısını bir nebze de olsa azaltmak için tekrarlayıcı bir takım davranışları veya zihinsel uğraşları yerine getirdiği bir psikiyatrik bozukluktur.

Survivor Hanzade kimdir?

Survivor Hanzade 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bütün adı Hanzade Durmuş Ofluoğlu olan Survivor Hanzade aslen İzmirli’dir. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir’de okuyan Hanzade Survivor, Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. 

Var mısın? Yok musun yarışmasında tüm Türkiye onu tanıdı. Yarışmanın sonlarına doğru Acun Ilıcalı’nın teklifi ile Acun Medya bünyesinde çalışmaya başladı.

2010 yılında Acun Medya kadar hazırlanan “Yok Böyle Dans” programı sunuculuğu yaptı. Survivor yarışmaların sunuculuğu yaptı. O Ses Türkiye programında görev aldı.

Hanzade Durmuş, 2005 yılından beri üniversiteden tanıştığı Saygun Ofluoğlu ile 2010 yılında evlendi.

Bir önceki yazımız olan Survivor İlayda Şeker kimdir, mesleği nedir, kaç yaşında? Survivor 2021 İlayda Şeker'in dedesi kim? başlıklı makalemizde survivor ilayda, survivor ilayda 2021 ve survivor ilayda 2021 kim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.