Genel Blog

Survivor Hanzade’nin eşi Saygun Ofluoğlu kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

24

Survivor Hanzade'nin eşi Saygun Ofluoğlu kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Survivor yarışmasında Gönüllüler takımında yer alan Hanzade’nin eşi Saygun Ofluoğlu merak ediliyor. 2010 yılında Hanzade ile evlenen Saygun Ofluoğlu Koç Üniversitesi mezunudur. İşte Saygun Ofluoğlu ile ilgili bilgiler…

Saygun Ofluoğlu kimdir?

Saygun Ofluoğlu, 2010 yılında Hanzade Ofluoğlu ile dünyaevine girmiştir. 2007 yılında Koç Üniversitesi İşletme ve Idare bölümünden mezun olan Saygun Ofluoğlu, aynı sene PepsiCo’da satmak müdürü olarak göreve başladı.

2008 yılında Philip Morris firmasında iş geliştirme sorumlusu olarak tayin alan Saygun Ofluoğlu, 2012 yılından bu yanlamasına Koç Üniversitesi Rams Genel Müdürlüğü’nü üstlenmektedir.

Saygun Ofluoğlu’nun eşi Hanzade Ofluoğlu ise 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Tam adı Hanzade Durmuş Ofluoğlu olan Survivor Hanzade’nin memleketi İzmir’dir. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir’de okuyan Hanzade Survivor, Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi eğitim hayatını tamamladı.

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı Ceylan kimdir? başlıklı makalemizde ezgi mola, madalyonun içi pdf ve merve dizdar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.