Genel Blog

Survivor ikinci eleme adayı kim olacak? Son dakika: 2 Mayıs 2021 Survivor dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu!

28

Survivor ikinci eleme adayı kim olacak? Son dakika: 2 Mayıs 2021 Survivor dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu!

Survivor 2021 yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler takımları arasında dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Muafiyet oyunu sonrası haftanın ikinci eleme adayı muhakkak olacak. İlk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı ve Ünlüler takımında eleme konseyi düzenlendi. Eleme adayının belirlendiği konseyde en çok ismi yazılan Sergen oldu. Peki ama bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Eleme adayı kim oldu?

Survivor dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor’da dokunulmazlık oyunu oynanıyor, az önce tamamlanmadı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı 8-8 beraberlikle muafiyet oyununa devam ediyordu. Aleyna ve Melis’in karşılaşması sonrası Gönüllüler takımı 9-8 öne geçti. Batuhan ve Berkay’ın mücadelesi sonrası skor 9-9 oldu. Best of mücadelesinin yaşandığı dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımından Aleyna Steven, Ünlüler takımından Merve ve Batuhan final mücadelesini gerçekleştirdi. Steven ve Batuhan atışlarda kozlarını paylaştı. Gönüllüler takımı 10’a 9 kazandı.

2 Mayıs 2021 Survivor eleme adayı kim oldu?

İkinci eleme adayı ünlüler takımından belirlenecek. Henüz belirli olmadı. 

Bir önceki yazımız olan Ayrıldılar mı? Survivor İsmail'in nişanlısı konuştu! Gamze Atakan'dan açıklamalar! başlıklı makalemizde gamze atakan, ismail balaban ve seo haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.