Genel Blog

Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında? Survivor İlayda Şeker dedesi kim?

34

Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında? Survivor İlayda Şeker dedesi kim?

Survivor Gönüllüler kadrosu izleyici tarafından ilgiyle araştırılıyor. Survivor 2021 sezonunda Gönüllüler kadrosunda yer alan İlayda oylama sonrası ünlüler takımına geçti. Peki ama Survivor İlayda Şeker kimdir? 

İlayda Şeker, renkli bir kişiliği olduğunu ve sporcu kimliği olmadan da bir şey başarabileceğine inanan bir ad olduğunu vurguluyor. Survivor İlayda Şeker, ‘Hiçbir oyun oynanmadan ne kazanılır ne de kaybedilir. Ben bu oyunu kaybetmeye değil, kazanmaya geliyorum’ ifadelerini kullanıyor. öte taraftan İlayda Şeker’in özel hayatına dair bilgiler de araştırılan konular içerisinde yer alıyor. Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı İlayda Şeker’in evli olmadığı biliniyor.

İlayda Şeker kimdir? 

İlayda Şeker Survivor 2021 ünlüler kadrosunda yer almaktadır. İlayda Şeker 1994 yılında doğmuştur. İlayda Şeker nereli sorusunun yanıtı ise Nevşehir olmaktadır. 18 yaşına kadar Nevşehir’de yaşayan İlayda Şeker, üniversite için Sakarya’ya gelmiştir. Okulunu bitirdikten sonra İstanbul’da dedesiyle yaşamış İlayda Şeker şimdi çalışmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Survivor Doğan kimdir boyu kaç? Survivor Doğan Keser kaç yaşında, nereli, eşi ve kızı kim? başlıklı makalemizde çocuklarda öfke ateşini milliyet survivor doğan keser kimdir ntv koronavirüsü atlatan dr. güze star, çocuklarda öfke ateşini milliyet survivor doğan keser kimdir ntv prematüre buzağıya bebek star ve doğan keser survivor kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.