Genel Blog

Survivor İlayda Şeker kimdir, mesleği nedir, kaç yaşında? Survivor 2021 İlayda Şeker’in dedesi kim?

47

Survivor İlayda Şeker kimdir, mesleği nedir, kaç yaşında? Survivor 2021 İlayda Şeker'in dedesi kim?

Survivor Gönüllüler kadrosu izleyici tarafından ilgiyle araştırılıyor. Survivor 2021 sezonunda Gönüllüler kadrosunda yer alan İlayda oylama sonrası ünlüler takımına geçti. Peki lakin Survivor İlayda Şeker kimdir? 

İlayda Şeker, renkli bir kişiliği olduğunu ve sporcu kimliği olmadan da bir şey başarabileceğine inanan bir isim olduğunu vurguluyor. Survivor İlayda Şeker, ‘Hiçbir oyun oynanmadan ne kazanılır ne de kaybedilir. Ben bu oyunu kaybetmeye değil, kazanmaya geliyorum’ ifadelerini kullanıyor. öte taraftan İlayda Şeker’in özel hayatına dair bilgiler de araştırılan konular içerisinde yer alıyor. Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı İlayda Şeker’in evli olmadığı biliniyor.

İlayda Şeker kimdir? 

İlayda Şeker Survivor 2021 ünlüler kadrosunda yer almaktadır. İlayda Şeker 1994 yılında doğmuştur. İlayda Şeker nereli sorusunun yanıtı ise Nevşehir olmaktadır. 18 yaşına dek Nevşehir’de yaşayan İlayda Şeker, üniversite için Sakarya’ya gelmiştir. Okulunu bitirdikten sonradan İstanbul’da dedesiyle yaşamış İlayda Şeker şu anda çalışmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Reşat Survivor kimdir, Survivor Reşat kaç yaşında? Survivor 2021 Reşat nereli, instagram adresi ne? başlıklı makalemizde reşat hacıahmetoğlu, survivor ve survivor 2021 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.