Genel Blog

Survivor iletişim ödül oyununu hangi takım kazandı? 4 Mayıs 2021 Survivor’da yaşananlar!

49

Survivor iletişim ödül oyununu hangi takım kazandı? 4 Mayıs 2021 Survivor'da yaşananlar!

4 Mayıs 2021 akşamı Survivor’da iletişim ödülü oynanıyor. Birçok izleyici bu akşam gerçekleşen iletişim ödülünde yaşananları merak ediyor. İşte Survivor irtibat oyununu hangi takım kazandı?

Survivor irtibat ödülünde neler yaşandı?

Murat Ceylan, ”İki takımında bu oyuna dört elle sarıldığını biliyorum.” dedi. Ünlüler takımından Sergen, ”Bugün full motivasyonum. Gidip gitmemem manâlı yok, bu beşliyle bu oyunu kazanmamız manâlı. Elimden gelen bu olacak. ” ifadelerini kullandı. Merve, ”Belki de son oyunumuz ya Sergen ya ben ya da 3. bir namzet. Ben istediğim senaryoyu yok önümdeki senaryodaki en iyisini yapmaya geldim. İsmail için şayet de hoş olacak.” açıklamasını yaptı. 

Gönüllüler takımında söz bölge Ayşe, ”Dört haftadır kazanamamanın verdiği keder üzerimizde. Bugün ailelerimize odaklandık. Bizden daha pozitif üzülüyorlardır. Ümitlerini kaybetmeden bu oyunu kazanmaya geldik. Doğum günü annemin, anmak istiyorum. ” cümlelerini belirtti. 

Murat Ceylan, ”Ünlüler kazanırsa,bir dakikalık video çekip İnstagram hesabınızdan paylaşabileceksiniz. Gönüllülerin kaybettiği ödüller vardı. Gönüllüler bugünkü iletişim ödülünü kazanırsa ister bir arkadaşınız ve aile üyeniz olmak üzere Whatsapp’tan mesajlaşabileceksiniz ve video ödülü sizler için de geçerli.” dedi.

Survivor iletişim ödülünü hangi takım kazandı?

İletişim ödülü az önce tamamlanmadı.

Bir önceki yazımız olan Baraj Zerrin kimdir? Sumru Yavrucuk kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde baraj, baraj dizisi ve baraj zerrin hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.