Genel Blog

Survivor Melis kimdir, elendi mi, nereli? Melis Survivor 2021 kaç yaşında? Melis Sezer annesi babası merak ediliyor

24

Survivor Melis kimdir, elendi mi, nereli? Melis Survivor 2021 kaç yaşında? Melis Sezer annesi babası merak ediliyor

Melis Sezer Survivor 2021 Ünlüler kadrosuna dahil oldu. Survivor 2021 yarışmasında ulusal tenisçi Melis Sezer başarısıyla göz dolduruyor. Peki lakin tenis kortlarında ilklere imza atan Melis Sezer kimdir?

Survivor Melis, ”Bugüne değin ulusal sporcu olarak kortlarda birçok prensip imza attım, sıra Survivor’da! Azmimi, inancımı ve cesaretimi kullanmak için ünlüler takımında karşınızdayım. İzmir’e uygu şekilde mücadele edeceğim. Bana bugüne kadar gösterdiğiniz ve göstereceğiniz destekleriniz için teşekkür ederim.” dedi.

Survivor Melis Sezer kimdir, kaç yaşında?

Melis Sezer 2 Haziran 1993 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. 27 yaşındaki genç sporcu Melis Sezer, Türk millî tenisçidir. Enka Spor Kulübü oyuncusudur.

İstanbul’da yaşamış ve 1,68 cm boyunda olan Melis Sezer, 2010 yılında Avustralya Açık Grand Slam Gençler Turnuvası’na başlıca tablodan katılmaya yargı şampiyon ilk Türk tenisçi oldu.

 

Bir önceki yazımız olan Survivor Merve Aydın kimdir, kaç yaşında, elendi mi? Survivor Merve'nin burnuna ne oldu? Survivor Merve ve ailesi merak ediliyor başlıklı makalemizde survivor merve aydın, survivor merve aydın 2021 ve survivor merve aydın basketbol hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.