Genel Blog

Survivor Melis kimdir, nereli, kaç yaşında? Survivor Melis Sezer mesleği ne?

19

Survivor Melis kimdir, nereli, kaç yaşında? Survivor Melis Sezer mesleği ne?

Melis Sezer Survivor 2021 Ünlüler kadrosuna dahil oldu. Survivor 2021 yarışmasında milli tenisçi Melis Sezer başarısıyla göz dolduruyor. Peki fakat tenis kortlarında ilklere imza atan Melis Sezer kimdir?

Survivor Melis, ”Bugüne değin ulusal sporcu olarak kortlarda çoğu ilke imza attım, sıra Survivor’da! Azmimi, inancımı ve cesaretimi kullanmak için ünlüler takımında karşınızdayım. İzmir’e yakışır şekilde uğraş edeceğim. Bana bugüne değin gösterdiğiniz ve göstereceğiniz destekleriniz için teşekkür ederim.” dedi.

Survivor Melis Sezer kimdir, kaç yaşında?

Melis Sezer 2 Haziran 1993 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. 27 yaşındaki genç sporcu Melis Sezer, Türk millî tenisçidir. Enka Spor Kulübü oyuncusudur.

İstanbul’da yaşayan ve 1,68 cm boyunda olan Melis Sezer, 2010 yılında Avustralya Açık Grand Slam Gençler Turnuvası’na başlıca tablodan katılmaya hak şampiyon birincil Türk tenisçi oldu.

 

Bir önceki yazımız olan Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, boyu ne? Uğurtan Dora aslen nereli, ne iş yapıyor? başlıklı makalemizde survivor, survivor 2021 ve survivor 2021 gönüllüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.