Genel Blog

Survivor Melis kimdir, nereli? Melis Survivor 2021 kaç yaşında? Melis Sezer annesi babası merak ediliyor

37

Survivor Melis kimdir, nereli? Melis Survivor 2021 kaç yaşında? Melis Sezer annesi babası merak ediliyor

Melis Sezer Survivor 2021 Ünlüler kadrosuna dahil oldu. Survivor 2021 yarışmasında milli tenisçi Melis Sezer başarısıyla göz dolduruyor. Peki ama tenis kortlarında ilklere imza atan Melis Sezer kimdir?

Survivor Melis, ”Bugüne kadar ulusal sporcu olarak kortlarda birçok ilke imza attım, sıra Survivor’da! Azmimi, inancımı ve cesaretimi kullanmak için ünlüler takımında karşınızdayım. İzmir’e yakışır şekilde uğraş edeceğim. Bana bugüne değin gösterdiğiniz ve göstereceğiniz destekleriniz için teşekkür ederim.” dedi.

Survivor Melis Sezer kimdir, kaç yaşında?

Melis Sezer 2 Haziran 1993 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. 27 yaşındaki genç sporcu Melis Sezer, Türk millî tenisçidir. Enka Spor Kulübü oyuncusudur.

İstanbul’da yaşamış ve 1,68 cm boyunda olan Melis Sezer, 2010 yılında Avustralya Açık Grand Slam Gençler Turnuvası’na başlıca tablodan katılmaya adalet kazanan birincil Türk tenisçi oldu.

 

Bir önceki yazımız olan Survivor Merve Aydın kimdir, nereli, kaç yaşında? Survivor Merve'nin burnuna ne oldu? Survivor Merve ve ailesi merak ediliyor başlıklı makalemizde survivor merve aydın, survivor merve aydın 2021 ve survivor merve aydın basketbol hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.