Genel Blog

Survivor Sancakay kimdir, kaç yaşında? Sancakay Poyraz iddialarını yanıtladı

35

Survivor Sancakay kimdir, kaç yaşında? Sancakay Poyraz iddialarını yanıtladı

Survivor 2021 yarışmacısı Sancakay hakkında ortaya atılan iddia ada konseyinde eğlenceli anlara niçin oldu. Aleyna, Poyraz’ın kendisini samimiyetsiz bulmasının nedeni olarak Sancakay’ı gösterdi. Sancakay’ın Poyraz’dan hoşlandığı için onu kendisine aleyhinde doldurduğunu öne sürdü. İddialar karşı hem Poyraz hem de ünlüler takımı gülmeye başladı.

SANCAKAY POYRAZ AŞKI İDDİASI İÇİN NE DEDİ?

Sancakay, “Fazla güldüm bunlara. Aleyna’nın söylediği hiçbir şeye şaşırmıyorum. Ben palavracı oldum, aşık oldum. Bunlar cahilce açıklamalar… Aleyna, Survivor’ı ergen bir kesimin izlediğini biliyor. Ya tutarsa diye denedi büyük ihtimalle. İnsanlar inandı mı? Bilmiyorum” dedi.

Bunun ardından Ayşe’nin kendisine böyle bir şey sorduğunu söyleyen Sancakay, “Saçmalama, yok böylece bir şey” dedim” diye konuştu.

SURVİVOR SANCAKAY KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Survivor Sancakay 30 Ocak 1997 İstanbu doğumludur. Sancakay Ilım, Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer aldı. Survivor Sancakay Ilım Morgül İzmir ve Rize’de büyümüştür.

Survivor Sancakay, ”Merhaba ben Sancakay Ilım Morgül. İzmir ve Rize’de büyüdüm. Spor hayatıma ritmik jimnastik ile başladım. Lise 3’e kadar İzmir’de okudum ve futbol kariyerime futsal ile başladım daha sonra yeşil sahaya geçtim. Lise 4’de Rize’nin Rizespor takımına aktarma olup orada liseyi bitirdim ve futbol kariyerime devam ettim. Karadeniz Teknik Üniversitesinde Rus dili edebiyatı bölümünü 2yıl okudum. Türkçe harici iki dil biliyorum İngilizce ve Rusça. Konservatuvar tiyatro bölümünün kabiliyet sınavlarına girip kazandıktan sonradan İstanbul’a taşındım ve şuan lisans 4. Sınıftayım. 2 sezon Kadıköy theatron sahnesinde Edinburg festivalinden gelen Ofsayt oyununda başrol oynadım ve 5 yıldır Düş Kahvesi ile anlaşmalı olarak sahne alıyorum vokal olarak. Kendi bestelerimi seslendiriyorum ve Gitar çalıyorum.” cümleleriyle kendisini anlatmaktadır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’ndan 'Camdaki Kız' pozları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.