Genel Blog

Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında? Sergen Bayar sevgilisi kim, instagram adresi ne?

138

Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında? Sergen Bayar sevgilisi kim, instagram adresi ne?

Survivor yarışmasına yedek ad olarak Sergen Bayar katıldı. Çoğu izleyici Sergen Bayar’ın kim olduğunu araştırıyor. Sergen Bayar’ın Spor geçmişi bulunmaktadır. Peki ama Survivor Sergen kimdir?

Acun Ilıcalı Sergen hakkında, ”Kendimi bildim bileli Survivor seçmelerine geliyor. ” dedi. 

Sergen ise kendisini ”Şu an fazla heyecanlıyım. Rüya gibi. Sonunda oldu. Gelmeden yarışmaya bakıyordum, denklik var takımlarda o eşitliği bozacağım inşallah, başarmaya geldim.” cümleleriyle anlattı. 

Survivor Sergen kimdir?

Sergen Bayar, 26 Eylül 1998 tarihinde Balıkesir Ayvalık’ta doğdu. Aslen Ayvalıklı olan Sergen Bayar, İstinye Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Eğitimini Adnan Menderes Üniversitesi Karoser Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda sürdürüyor.

Spor düşkünü olan Survivor Sergen’in başlıca ilgilendiği dallar; tenis, crossfit, kite, surf, street workout, güzel sanatlarla ilgili cimnastik, free running. Sekiz yıl acemi olarak tenis oynayan yarışan, Enkaspor lisanslı olarak profesyonel sprinter iken bırakmış. çok iyi derecede yüzme haberdar olan Sergen Bayar, 18 Ocak Pazartesi günü Survivor ünlüler takımına dahil oldu.

 

Bir önceki yazımız olan Hekimoğlu Zeynep gerçekte kimdir? Damla Colbay instagram, sevgilisi ve boyu hakkında bilgiler! başlıklı makalemizde damla colbay, hekimoğlu ve hekimoğlu zeynep hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.