Genel Blog

Survivor Steven kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Steven Salam nereli? İnstagram adresi merak ediliyor!

37

Survivor Steven kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Steven Salam nereli? İnstagram adresi merak ediliyor!

Survivor yarışmasında şivesiyle, öbür tarzıyla Steven Salam dikkatleri çekti. Dostça tavırlarıyla Survivor Steven’in kim olduğu merak ediliyor. İşte Survivor Steven hakkında bilgiler…

Survivor Steven nediyor?

Survivor Steven Salam, ”2016’dan beri peşine koştum, vazgeçmedim, inandım, bir gün olacak dedim ve oldu. İnandığınız sürece başaramayacağınız bir şey yoktur, bunu unutmayın. Wakanda Forever” dedi. 

Survivor Steven Salam kimdir?

Steven Salam Survivor 2021 Gönüllüler kadrosunda yer almaktadır. Survivor Steven, Demokratik Kongo Cumhuriyetinden 2011’de Türkiye’ye gelmiş. Ve lise ve üniversiteyi Türkiye’de okudu.

Steven Salam, 2019’da Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlük eğitim bölümünden mezun oldu.

Geçen sene kazanan olan ve 1. Amatörden Süper Amatöre çıkan İzmir Karayollar (Yolspor) takımında oynadığını gösteren Steven Salam “Acilen ise başlıca maceraya gidiyorum SURVİVORA” sözleri ile yarışmaya dair duygularını açıkladı.

Bir önceki yazımız olan Survivor Batuhan kimdir? Survivor 2021 Batuhan Karacakaya kardeşi kimdir, kaç yaşında, instagram adresi ne, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde survivor batuhan, survivor batuhan 2021 ve survivor batuhan boy kilo hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.