Genel Blog

Survivor Yiğit kimdir, elendi mi? Yiğit Oruçoğlu kaç yaşında, mesleği ne?

18

Survivor Yiğit kimdir, elendi mi? Yiğit Oruçoğlu kaç yaşında, mesleği ne?

TV8’in sevilen yarışması Survivor 2021’e yedek yarışmacılar dahil oldu. Yedek yarışmacılardan Survivor Yiğit Oruçoğlu, Ünlüler takımına katıldı. Peki, Survivor Yiğit Oruçoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Yiğit Oruçoğlu kimdir?

Survivor Yiğit Oruçoğlu, 19 Ocak 2000 İstanbul Kadıköy doğumludur. 21 yaşında olan Yiğit Oruçoğlu hayatını İstanbul’da ikamet ettirmektedir. Bugüne kadar hayatında kesintisiz sporun olduğunu belirten Yiğit Oruçoğlu, aslen anne göre Trabzon, baba göre ise Erzincanlıdır. Doğuş Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği okumakta olan Yiğit Oruçoğlu, Survivor’a hayallerini yerine getirmek için geldiğinden ve yarışmada elinden gelenin en iyisini yapacağından bahsediyor. Yiğit Oruçoğlu, 14 yaşına kadar profesyonel yüzme sporu ile ve daha sonrasında 5 sene basketbolda birçok müsabakada yer almıştır. Şuan aktif olarak Crossfit sporu ile ilgilenen başarılı sporcu, Survivor’a epeyce kuvvetli bir fizikle geldiğini belirtiyor. Demin öğrenci olmaktan olan Yiğit Oruçoğlu’nun uygar hali bekardır.

Survivor Yiğit Oruçoğlu boyu kaç?

Survivor 2021 yerine geçen kimse yarışmacılar arasından ünlüler takımına katılan Yiğit Oruçoğlu doruk ve fiziğiyle uyarı çekti.Survivor Yiğitoğlu 1.87 boyunda, 84 kilodur.

Survivor Yiğit Oruçoğlu instagram adresi ne?

Survivor ünlüler takımında yer alan Yiğit Oruçoğlu’nun Instagram adresi merak ediliyor. Yiğit Oruçoğlu’nun Instagram adresi :@yigitorucoglu’dur.

Savaşmaya geldim’

Yarışmaya katıldığı birincil gün Yiğit Oruçoğlu, ”Çok mutluyum ve heyecanlıyım, uzun senelerdir hayalini kuruyorum. Savaşmaya geldim. İki takımda çok iyi. ” açıklamasını yaptı.

Survivor 2021 ünlüler takımına yerine koyma yarışmacı listesinden dahil olan Yiğit Oruçoğlu, Survivor’ı eğer fakat kazanırsa ödülün büyük bir kısmını eğitiminde kullanmak, geri kalanını da yatırım yapmak istiyor. Survivor’da yarışmak istediği takıma seçebilse gönüllüler takımını seçeceğini belirten Yiğit Oruçoğlu, yarışmanın gözde yarışmacıları aralarında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Survivor Çağrı Atakan kimdir, elendi mi? Survivor Çağrı nereli, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde survivor çağrı atakan, survivor çağrı atakan arslan nereli ve survivor çağrı atakan doğum tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.