Genel Blog

Survivor Yiğit kimdir? Yiğit Oruçoğlu kaç yaşında, mesleği ne?

21

Survivor Yiğit kimdir? Yiğit Oruçoğlu kaç yaşında, mesleği ne?

TV8’in sevilen yarışması Survivor 2021’e değiştirme yarışmacılar dahil oldu. Protez yarışmacılardan Survivor Yiğit Oruçoğlu, Ünlüler takımına katıldı. Peki, Survivor Yiğit Oruçoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Yiğit Oruçoğlu kimdir?

Survivor Yiğit Oruçoğlu, 19 Ocak 2000 İstanbul Kadıköy doğumludur. 21 yaşında olan Yiğit Oruçoğlu hayatını İstanbul’da ikamet ettirmektedir. Bugüne dek hayatında sürekli sporun olduğunu belirten Yiğit Oruçoğlu, aslen anne kadar Trabzon, baba göre ise Erzincanlıdır. Doğuş Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği okumakta olan Yiğit Oruçoğlu, Survivor’a hayallerini yerine getirmek için geldiğinden ve yarışmada elinden gelenin en iyisini yapacağından bahsediyor. Yiğit Oruçoğlu, 14 yaşına değin profesyonel yüzme sporu ile ve daha ardından 5 sene basketbolda çoğu müsabakada yer almıştır. Şuan faal olarak Crossfit sporu ile ilgilenen başarılı sporcu, Survivor’a epeyce adaleli bir fizikle geldiğini belirtiyor. Demin öğrenci olmaktan olan Yiğit Oruçoğlu’nun uygar hali bekardır.

Survivor Yiğit Oruçoğlu boyu kaç?

Survivor 2021 protez yarışmacılar arasından ünlüler takımına katılan Yiğit Oruçoğlu doruk ve fiziğiyle uyarı çekti.Survivor Yiğitoğlu 1.87 boyunda, 84 kilodur.

Survivor Yiğit Oruçoğlu instagram adresi ne?

Survivor ünlüler takımında yer alan Yiğit Oruçoğlu’nun Instagram adresi merak ediliyor. Yiğit Oruçoğlu’nun Instagram adresi :@yigitorucoglu’dur.

Savaşmaya geldim’

Yarışmaya katıldığı birincil gün Yiğit Oruçoğlu, ”Çok mutluyum ve heyecanlıyım, uzun senelerdir hayalini kuruyorum. Savaşmaya geldim. İki takımda mükemmel. ” açıklamasını yaptı.

Survivor 2021 ünlüler takımına protez yarışan listesinden dahil olan Yiğit Oruçoğlu, Survivor’ı eğer fakat kazanırsa ödülün büyük bir kısmını eğitiminde uygulamak, geri kalanını da oturtmak istiyor. Survivor’da yarışa sokmak istediği takıma seçebilse gönüllüler takımını seçeceğini belirten Yiğit Oruçoğlu, yarışmanın gözde yarışmacıları aralarında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Survivor Doğan kimdir? Doğan Keser kaç yaşında, nereli, eşi kim? başlıklı makalemizde doğan keser, gündem ve istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.