Genel Blog

Survivor’da Acil Durum Konseyi! Çağrı Atakan diskalifiye oldu! Survivor 2021 Çağrı neden veda etti?

35

Survivor'da Acil Durum Konseyi! Çağrı Atakan diskalifiye oldu! Survivor 2021 Çağrı neden veda etti?

Survivor’un son bölümünde bir diskalifiye olayı yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı için toplanan Ivedi Koşul Konseyi’nde Acun Ilıcalı bir yarışmacının sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda ettiğini duyurdu. Acun Ilıcalı diskalifiye edilen ismin Çağrı olduğunu duyurdu.

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada “Survivor’da biliyorsunuz sakatlık diye bir bela var. Bu bela acilen faal sporculardan daha fazla Survivor yarışmacılarını zorlayan ve onları zaman zaman yarışmadan alıkoyan bir bela. Fazla kayda değer yarışmacılarımızı sakatlıklar ile kaybettik. Semih, Nagehan, Turabi… Bu yarışmacılarımız biliyorsunuz 3 hafta 4 haftada sakatlananlar. ” dedi.
6081f11617aca9118c625cbf

Survivor Çağrı niçin elendi?

Çağrı’nın dizindeki afiyet sorunları nedeniyle elendiğini söyleyen Ilıcalı yaptığı açıklamada, “Doktorumuzun net açıklaması ile ‘Oyun oynarsa sağlığında daimi hasar olur’ dediği yarışmacımız Çağrı. ” ifadesini kullandı.

SURVİVOR ÇAĞRI KİMDİR?

Bir önceki yazımız olan Savaşçı Yeva kimdir, kaç yaşında? Güneş Zavrak hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde güneş zavrak, güneş zavrak kimdir ve oynadığı diziler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.