Genel Blog

Survivor’da dün akşam ödül oyununu kim kazandı? 18 Şubat 2021 Survivor anlat bakalım oyununu kazanan takım belli oldu!

27

Survivor’da dün akşam ödül oyununu kim kazandı? 18 Şubat 2021 Survivor anlat bakalım oyununu kazanan takım belli oldu!

Survivor’da dün akşam kim kazandı sorusu, ödül oyunu sonrası cevap buldu. Survivor’da ödül oyunu ve anlat bakalım heyecanı perşembe akşamı yaşandı. Yeni haftanın takım kaptanları da ödül öncesi kesin oldu. Sandviç ve pilav üstü tavuk döner yemeğinin ödül olarak verildiği gecede, birincil oyunu şampiyon ekip gönüllüler oldu. Gönüllülerde Reşat ve Ayşe arasında yaşanan ağız dalaşı ise anlat bakalım oyununda tansiyonu yükseltti. İşte, 18 Şubat Survivor ödül oyununu şampiyon takım ve son bölümde yaşananlar..

SURVİVOR’DA TAKIM KAPTANLARI KİM OLDU?

Ödül öncesi Survivor’da kaptanlık için yarışmacılar oylarını kullandı. Verilen oylar sonucunda Acun Ilıcalı kaptanları duyurdu. Bu haftanın ünlülerde Uzlaştırma kaptan olurken, gönüllülerin kaptanı Reşat seçildi.

18 ŞUBAT SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Engebeli parkurda yarışmacılar bu hafta sandviç oyunu için aleyhinde karşıya geldi. Parkurda oyun için çaba veren yarışmacılar çamurun içine dalarak, ağın altından sürünerek takılmadan geçmeye çalıştı. Gönüllüler, 10’a 6 skorla ödül oyununu kazanmış oldu. Gönüllüler ödülü kazanmanın sevincini yaşayarak karınlarını doyurma şanslı elde etti.

602f45b070380e1e4005b449

SURVİVOR ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Sergen- Merve ve Hanzade-Dora ikilileri anlat bakalım da maksimum kelimeyi mahsus günün rekorunu kırdı. Gecenin sonunda anlat bakalımın sahibi gönüllüler takımı oldu. Gecenin iki oyununu da şampiyon gönüllüler adaya daha fazla konsantre olurken, ünlüler takımı oyunlarda başarısız olmasının üzüntüsünü yaşadı.

Survivor’da anlat bakalım oyununun oynandığı sırada Reşat ve Ayşe aralarında yaşanan stres tansiyonu yükseltti. Oyunda yarışmacı seçme esnasında Ayşe oyuna katılmak istemediği ve modunun uygun olmadığını söyledi. Poyraz’ın “Bırak Ayşe”yi demesi ortamı aniden gerdi.

Sesini yükselten Ayşe, takım arkadaşlarına “Benimle akıcı konuşun” diyerek bağırmaya başladı. Ayşe modunun düşük olduğunu belirtirken Reşat, “Semt takımına çevirdiniz ” diye çıkış yaptı. Reşat Ayşe’ye “Bana cahil diyordunuz” derken, Ayşe de sözlerinin arkasında durdu. Oldukça sinirlenen Reşat’ı ekip arkadaşları güçlükle yatıştırdı.

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova Müjgan kimdir? Melike İpek Yalova boyu kaç, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde bir zamanlar çukurova, bir zamanlar çukurova ala ve melike ipek yalova hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.