Genel Blog

Survivor’da kim elendi, eleme adayları kim oldu? 30 Mart 2021 Survivor dokunulmazlık oyununu kazanan takım!

32

Survivor'da kim elendi, eleme adayları kim oldu? 30 Mart 2021 Survivor dokunulmazlık oyununu kazanan takım!

Survivor 30 Mart 2021 gecesinde yaşananlar merak ediliyor. Voleybol mücadelesini Acun Medya ekibinin kazandığı 59. bölümde nefes kesen muafiyet oyunu gönüllüler takımının oldu. Bu Nedenle Acun Medya takımını destekleyen yarışmacılar havuçlu kek yeme şansını elde etti. Peki, Survivor eleme adayı kim oldu? 

Birleşme partisi sonrası rekabetin arttığı Survivor 2021’de elenmek istemeyen yarışmacılar zorlu parkurda hemen hemen canını dişine taktı. Bir hafta daha adada kalmak ve hayallerini devam ettirmek isteyen yarışmacılar ilk etapta menfaat oyununda parkura çıktı. Uğraş sonunda İsmail atışları ile fayda oyununu kazandı. Steven’ın itirazı sonrası ise Acun Ilıcalı, kamera kayıtlarına baktı. Bu sonuçla avantajın kazananı gönüllüler oldu. Sonraki etapta ise dokunulmazlık telaşı için yeni bir uğraş yaşandı. Avantajı elinde bulunduran gönüllüler skoru 8-8 yaptı. Aleyna Kalaycıoğlu ile gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu.

60640912214ed81f882d4bf0

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da haftanın ikinci muafiyet parkurunda oyunu kaybeden ünlüler takımı gecenin sonunda eleme konseyinde toplandı. Ada konseyinde yapılan oylama ile bu haftanın üçüncü eleme adayı belirlendi. Konseyde halktan gelen SMS oylamasına meydana çıkan ünlüler takımı ardındaki adadan gitmesini istedikleri isimler için oylarını kullandı. Acun Ilıcalı oylamayı açıklayarak en çok ismi çıkan yarışmacının Öykü olduğunu duyurdu. Pazartesi akşamı eleme adayları gönüllüler takımından Hanzade ve Aleyna Gayretli olmuştu. Survivor’da 1 Nisan Perşembe akşamı, halktan gelen SMS sonuçlarının açıklanmasının ardındaki adaya veda eden ad kesin olacak.

Survivor Hikaye kimdir, hangi dizilerde oynadı? Survivor 2021 Öykü Çelik nereli, sevgilisi merak edildi!

Bir önceki yazımız olan Ünlü türkücü Berdan Mardini ile Fatoş Mardini boşandı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.