Genel Blog

SyncBack

15

SyncBack

Bilgisayarın hayatımızın bir parçası olması ile birlikte sahip olduğumuz dosyaların önemi ve işlevi de artmış bulunuyor. Sahip olduğumuz bu manâlı dosyalarda herhangi bir kayıp oluşması bize pahalıya patlayabiliyor. İşte bu konuda senkronizasyon ve yedekleme yazılımları yardımımıza yetişmeye çalışıyor. SyncBack profesyonel dosya dengeleme ve dosya yedekleme yazılımlarının en öne çıkanlarından.

Bu profesyonel çözüm programının alternatif bedava sürümü SyncBack dosyalarınızı başka bir şoför üstüne, FTP sunucularına, sıkıştırılmış ZIP dosyasına, taşınabilir medyalara veya ağ sürücülerine kolaylıkla yedeklemenize, senkronize etmenize ihtimal sağlarken kaybolan verilerinizi kurtarmak için geri getirme işlemi yapabilme imkanını da sunuyor.

Kişiselleştirilebilir yapısı, geniş akort etme seçenekleri ve özellikleri ile SyncBack size çok muavin olabilecek kuvvetli bir bedava vasıta. Detaylı, basit okunabilir log dosyaları, e-posta sonuçları, yedekleme ve geri getirme simülasyonu, otomatik program kapatma, dosya kıyas gibi çoğu işinize yarayabilecek özelliği yedekmele ve dengeleme işlemleri yaparken kullanabilirsiniz.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

İndir

Bir önceki yazımız olan Driver Genius Professional başlıklı makalemizde driver installer, driver reinstaller ve driver viewer hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.