Genel Blog

Sys Information

28

Sys Information

Sys Information, kendi kategorisinde yer alan en şık ve çağdaş tasarıma sahip olan bir sistem bilgisi görüntüleme programı. Ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz bu program doğru bilgisayarınızın hard disk, anakart, işlemci, BIOS ve RAM bilgilerini dilediğiniz zaman zahmetsizce görüntüleyebiliyorsunuz.

Standart bilgisayar kullanıcılarının çok pozitif olmasa da, ara sıra gereklilik duyacağı program, bazı bilgisayar kullanıcıları tarafından uyumlu olarak kullanılıyor. Özellikle bu işlere meraklı kişilerin işine yarayacak olan program, bir çok sistem bilgisini sorunsuz ve çarçabuk denetim edebilmenizi sağlıyor.

Başlıca bu cins uygulamalar sisteminizi yorar fakat Sys Information kullandığı veri çekme yöntemi bir uçtan bir uca hem bilgisayarınızı yormuyor hem de istediğiniz bilgileri size çok seri bir şekilde gösteriyor. Teçhizat ve sistem bilgileri dışarıya işletim sisteminiz hakkında tüm detayları sunan program, daima en güncel verileri sunuyor. Otomatik olarak güncellenen bilgiler bir uçtan bir uca, bilgisayarınızın son durumu hakkında bilgi alabiliyorsunuz.

Son derece kolay bir kullanıma sahip olan Sys Information’u çok artı bilgisayar faydalanma deneyiminiz olmasa bile sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Bedava olması en büyük artılarından bir parça başına olan programı sitemizden indirerek mutlaka bilgisayarınızda bulundurmanızı tavsiye ederim. Yazının başında da dediğim gibi defalarca ihtiyacınız olmasa bile, ara sıra bilgisayarınızın sistem bilgilerini görüntüleme ihtiyacınız mutlaka olacaktır.

İndir

Bir önceki yazımız olan FileOptimizer başlıklı makalemizde belge boyutu ufaltma, boyult k???ltme ve boyult k???ltme program? hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.