Genel Blog

System Mechanic

28

System Mechanic

Bilgisayarınızı daima en iyi performansına sahip olduğu birincil günlerdeki gibi tertemiz ve çabuk göstermek istiyorsanız, kullanımınız sonucunda oluşan probelemleri, dosya kirliliğini ve hataları sisteminizden arındırmanız gerekiyor. İşte bu konuda bilirkişi programlardan olan System Mechanic 40’dan pozitif zinde arabulucu ile bilgisayarınızda zorunlu ayarlamaları ve temizliğiyapmanıza muavin oluyor.

Bilgisayarınızın başlangıç süresini en üye indirmenizi, performansını arttırmanızı, tescil girdilerinde oluşan çöplüğü temizlemenizi, disk birleştirme işlemleri gerçekleştirmenizi, sistem göçmelerinden ve hatalardan arınmanızı hızlı ve kolay bir şekilde karşılayan araçların toplandığı profesyonel çözüm yazılımı System Mechanic programlarınızı yönetmenize, internet hızınızı arttırmanıza, ajan yazılımlardan korunmanıza, hafıza ve sabit şoför birleştirmeleri gerçekleştirmenize de ihtimal sağlıyor.

Sade arayüzü ve kolay kullanımı ile her bilgisayar kullanıcısnın rahatlıkla kullanabileceği bu sistem bakım programı dilediğiniz zaman temizleme ve performans arttırıcı işlemler yapabilmenizi sağlıyor. Gerçek zamanlı raporlama seçenekleri de yer alan program aldığı ödüller ile bilgisayar kullanıcılarının güvenini ve beğenisini kazanmış popüler bir araç olarak kategorisinde en gelişmiş programların başında geliyor.

İndir

Bir önceki yazımız olan Prevent Recovery başlıklı makalemizde download prevent recovery, hdd wipe ve prevent recovery hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.